Δείτε τους εκπροσώπους από κάθε Νομό στη Γ’ Εθνική – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Δείτε τους εκπροσώπους από κάθε Νομό στη Γ’ Εθνική

Δείτε παρακάτω τους εκπρόσωπους της κάθε ΕΠΣ στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, χωρίς όμως να είναι και οριστική η λίστα καθώς υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να μην δηλώσουν κάποιοι εξ αυτών δήλωση συμμετοχής, οπότε η αρμόδιες επιτροπές της ΕΠΟ θα αποφασίσουν για την κατάρτιση των ομίλων.

ΕΠΣ Έβρου : Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΕΠΣ Θράκης : ΠΑΟΚ Κοσμίου

ΕΠΣ Ξάνθης : Άρης Αβάτου, Ορφέας Ξάνθης, Ασπίδα Ξάνθης

ΕΠΣ Δράμας : ΑΕ Καλαμπακίου

ΕΠΣ Καβάλας : Αετός Ορφανού, ΑΟ Καβάλα, Νέστος Χρυσούπολης, Κεραυνός Πέρνης

ΕΠΣ Σερρών : Πανσερραϊκός Απόλλων Παραλιμνίου, Ελπίς Σκουτάρεως, Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΕΠΣ Κιλκίς : Αλέξανδρος Κιλκίς (τοπ)

ΕΠΣ Μακεδονίας : Μακεδονικός, Αγροτικός Αστέρας, ΑΠΕ Λαγκαδά, ΠΑΟ Κουφαλίων, Ολυμπιακός Κυμίνων

ΕΠΣ Χαλκιδικής : Άρης Παλαιοχωρίου, ΠΟ Τριγλίας

ΕΠΣ Πέλλας : Αλμωπός Αριδαίας, Εδεσσαϊκός, FC Γιαννιτσά

ΕΠΣ Ημαθίας : Βέροια, Νίκη Αγκαθιάς

ΕΠΣ Πιερίας : Πιερικός, Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΕΠΣ Φλώρινας : Ερμής Αμυνταίου, Μελιτέας Μελίτης

ΕΠΣ Καστοριάς : Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΕΠΣ Κοζάνης : Μακεδονικός Φούφα, Μακεδονικός Σιάτιστας

ΕΠΣ Γρεβενών : Γρεβενά Αεράτα

ΕΠΣ Ηπείρου : Δόξα Κρανούλας, Θρίαμβος Σερβιανών

ΕΠΣ Θεσπρωτίας : Θεσπρωτός, Σούλι Παραμυθιάς

ΕΠΣ Άρτας : ΑΟ Φλωριάδας

ΕΠΣ Κέρκυρας : ΑΕ Λευκίμμης, Κρόνος Αργυράδων

ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας : Τηλυκράτης, Αχέρων Καναλακίου

ΕΠΣ Λάρισας : Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΕΠΣ Τρικάλων : ΑΣ Μετέωρα

ΕΠΣ Θεσσαλίας : Νίκη Βόλου, ΓΣ Αλμυρού, Ολυμπιακός Βόλου, Θησέας Αγριάς

ΕΠΣ Καρδίτσας : Αναγέννηση Καρδίτσας, ΑΟ Σελλάνων, Απόλλων Μακρυχωρίου
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας : Αμφίλοχος, Ναυπακτιακός Αστέρας

ΕΠΣ Φωκίδας : Αστέρας Ιτέας, Φωκικός

ΕΠΣ Ευρυτανίας : ΑΟ Ποταμιάς

ΕΠΣ Βοιωτίας : Αμβρυσσέας Διστόμου, ΑΟ Υπάτου

ΕΠΣ Εύβοιας : ΑΟ Χαλκίς, Απόλλων Ερέτριας

ΕΠΣ Φθιώτιδας : ΑΟ Στυλίδας

ΕΠΣ Αθηνών : Καλλιθέα, Αιγάλεω, Ηλυσιακός, Άγιος Ιερόθεος, Άγιοι Ανάργυροι, Χαραυγιακός (τοπ)

ΕΠΣ Πειραιά : Εθνικός, Προοδευτική, ΑΠΟ Κερατσίνι, Ιωνικός, Ατρόμητος Πειραιά, Αμπελακιακός

ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής : Αχαρναϊκός (FL), Θύελλα Ραφήνας, Παλληνιακός

ΕΠΣ Δυτικής Αττικής : Ασπρόπυργος, Μανδραϊκός

ΕΠΣ Κορίνθου : ΠΑΣ Κόρινθος

ΕΠΣ Αρκαδίας : Παναρκαδικός, Πανθυρεατικός

ΕΠΣ Αχαΐας : Παναιγιάλειος, Διαγόρας Βραχνεΐκων, Πανομβριακός

ΕΠΣ Ηλείας : Αστέρας Αμαλιάδας, Πανηλειακός, ΠΑΟ Βάρδας, Νίκη Τραγανού

ΕΠΣ Ζακύνθου : ΑΟ Κατασταρίου

ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης : ΑΟ Εικοσιμίας

ΕΠΣ Μεσσηνίας : Καλαμάτα, Πάμισος Μεσσήνης

ΕΠΣ Λακωνίας : Αστέρας Βλαχιώτη, ΑΕ Πελλάνας

ΕΠΣ Αργολίδας : ΑΕ Ερμιονίδας, Παναργειακός, Ένωση Λέρνας

ΕΠΣ Χανίων : ΑΟ Παλαιόχωρας, ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΕΠΣ Ηρακλείου : Ατσαλένιος, Γιούχτας (τοπ)

ΕΠΣ Ρεθύμνου : ΑΟ Επισκοπής

ΕΠΣ Λασιθίου : ΟΦ Ιεράπετρας, ΑΕ Νεάπολης

ΕΠΣ Λέσβου : Αιολικός, Αίγειρος Μυστεγνών

ΕΠΣ Χίου : Κανάρης Νενήτων

ΕΠΣ Σάμου : ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού

ΕΠΣ Κυκλάδων : Πανθηραϊκός, Θύελλα Καμαρίου

ΕΠΣ Δωδεκανήσου : Ιάλυσος, Φοίβος Κρεμαστής

More in Γ' ΕΘΝΙΚΗ