Δείτε ποιον ανέδειξαν κορυφαίο ποδοσφαιριστή οι προπονητές των ομάδων στον δεύτερο όμιλο της Α’ Κατηγορίας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Δείτε ποιον ανέδειξαν κορυφαίο ποδοσφαιριστή οι προπονητές των ομάδων στον δεύτερο όμιλο της Α’ Κατηγορίας

Ολοκληρώθηκε η ψηφοφορία για την ανάδειξη του κορυφαίου ποδοσφαιριστή στον δεύτερο όμιλο της Α’ Κατηγορίας με τον Γιώργο Γάτσο της Ποντιακής Νεολαίας να κατακτά τον τίτλο του κορυφαίου με χαρακτηριστική άνεση.

 

Δείτε παρακάτω την ψηφοφορία των προπονητών:

Νίκη Αξού, Κώστας Χαρμάνας

Μανώλης Σιδώρης (Αμπελειές)

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

 

Άρης Αμπελειών, Αντώνης Πέσιος

Αλέξανδρος Ξενίδης (Αξός)

Μπάμπης Παπαχρήστου (Π.Νεολαία)

 

Φίλιππος Σταυροδρομίου, Αβραάμ Πετρίδης

Βασίλης Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

 

Π.Νεολαία Κρ.Βρύσης, Δημήτρης Βοτάρης

Κυριάκος Παπαδόπουλος (Φίλιππος)

Δημήτρης Παπαδόπουλος  (Σταυροδρόμι)

 

Φίλιππος Γιαννιτσών, Κώστας Πελτέκης

Παναγιώτης Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

 

Άρης Αθύρων, Λεωνίδας Αμπιντίν

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

Μανώλης Σιδώρης (Αμπελειές)

 

Ολυμπιακός Γαλατάδων, Δημήτρης Μάλαμας

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

 

ΑΕΚ Καρυώτισσας, Σάκης Αγγελίδης

Κώστας Χατζηστεφάνου  (Αξός)

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

 

ΠΑΟΚ Δαμιανού, Γιάννης Αλεξιάδης

Κώστας Χατζηστεφάνου (Αξός)

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

 

Άρη Λιπαρού, Φώτης Σύρμαλης

Μιχάλης Μπάσδος (Μ.Α Δροσερού)

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

 

Μ.Α Δροσερού, Μιχάλης Μπάσδος

Γιάννης Ξανθόπουλος (Π.Νεολαία)

Βασίλης Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

 

Άρης Παλαιφύτου, Νίκος Κανελιάδης

Ρούλης Κουκούδας (Σταυροδρόμι )

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

 

Άγιαξ Πέλλας, Βασίλης Χόντος

Γιώργος Αβραμίδης (Αμπελειές)

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

 

Μ.Α Αρσενίου, Ρούλης Παυλίδης

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία)

Μανώλης Σιδώρης (Αμπελειές)

 

 

Αναλυτικά  δείτε τον αριθμό των ψήφων που έλαβαν οι ποδοσφαιριστές:

Γιώργος Γάτσος (Π.Νεολαία) 11 ψήφους

Μανώλης Σιδώρης  (Αμπελειές) 3

Κώστας Χατζηστεφάνου (Αξός) 2

Βασίλης Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές) 2

Μπάμπης Παπαχρήστου (Π.Νεολαία) 1

Γιάννης Ξανθόπουλος (Π.Νεολαία) 1

Αλέξανδρος Ξενίδης (Αξός) 1

Ρούλης Κουκούδας (Σταυροδρόμι) 1

Δημήτρης Παπαδόπουλος (Σταυροδρόμι) 1

Κυριάκος Παπαδόπουλος (Φίλιππος) 1

Παναγιώτης Μερτζάνης (Καρυώτισσα) 1

Γιώργος Αβραμίδης (Αμπελειές) 1

Μιχάλης Μπάσδος (Δροσερό) 1

More in Α 2ος όμιλος