Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 26-27/10

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.10.2019

K16 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 14.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 10.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 14.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.10.2019

K16 3η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΓΡΑ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 13.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

K14 3η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 14.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 12.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ

3 Σχόλια

3 Comments

  1. Χ

    22 Οκτωβρίου 2019 at 13:58

    Τα αποτελέσματα των δύο προηγούμενων αγωνιστικών που μπορούμε να τα δούμε ;

    • PellaSports

      22 Οκτωβρίου 2019 at 14:11

      Απευθυνθείτε στην ΕΠΣ Πέλλας, λογικά θα τα έχουν.

  2. Χ

    22 Οκτωβρίου 2019 at 19:37

    Όχι δεν τα έχει ούτε η επς

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

error: Content is protected !!