LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου. – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου.

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Εθνικος Γιαννιτσων – Ακρίτας Σωσάνδρας 6-0 (Τελικό)

1-0 Κηλίκης με πέναλτι στο 7′

2-0 Πέλκας στο 28′

3-0 Μπλατσερής στο 35′

4-0 Πέλκας στο 54′

5-0 Μπαμπαλής στο 67′

6-0 Πέλκας στο 82′

ΑΣ Πρόμαχοι – Δόξα Μελισσίου 1-2 (Τελικό)

1-0 Καλογιάννης στο 6′

1-1 Σερέτης στο 36′

1-2 Δουλκερίδης στο 52′

Μ.Α Εσωβάλτων – Δόξα Εξαπλατάνου 2-5 (Τελικό)

0-1 Χότζιας στο 30′

0-2 Χότζιας στο 33′

1-2 Πάρδας στο 37′

1-3 Λεμονάκης στο 59′

1-4 Λεμονάκης στο 62′

1-5 Χότζιας στο 71′

2-5 Τσουλάνι με πέναλτι στο 85′

Νίκη Καλής – Δόξα Μανδάλου 0-3 (Τελικό)

0-1 Αναστασιάδης στο 26′

0-2 Τσιλογλανίδης στο 39′

0-3 Μαυρομάτης στο 82′

Αποβολή για την Καλή ο Ανδρούτσος στο 85′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Άρης Υδραίας – Ελπίδα Έδεσσας 0-4 (Τελικό)

0-1 Χατζηγεωργίου στο 18′

0-2 Χαραλάμπους στο 50′

0-3 Δεληκώστας στο 85′

0-4 Τσότσε στο 89′

Ευρωπός Φούστανης – Μ.Θύελλα Λυκοστόμου 1-1 (Τελικό)

0-1 Μπέλιος στο 29′

1-1 Δημητρίου Α. στο 90′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Άρης Λιπαρού – Ολυμπιακός Γαλατάδων 1-2 (Τελικό)

0-1 Χαραλαμπίδης στο  53′

1-1 Μανδαλής στο 71′

1-2 Πασχαλίδης στο 85′

Άγιαξ Πέλλας – Νίκη Αξού 0-7 (Τελικό)

0-1 Πολατίδης στο 27′

0-2 Πολατίδης στο 30′

0-3 Κοσμίδης στο 37′

0-4 Χατζηστεφάνου στο 41′

0-5 Χατζηστεφάνου στο 54′

0-6 Χωραφάς στο 67′

0-7 Χατζηστεφάνου στο 79′

Π.Νεολαία Κρ.Βρύσης – ΠΑΟΚ Δαμιανού 5-2 (Τελικό)

1-0 Γάτσος στο 4′

2-0 Γάτσος στο 8′

3-0 Ελευθεριάδης στο 30′

3-1 Ρήγας στο 44′

3-2 Ρήγας με πέναλτι στο 47′

4-2 Γάτσος στο 67′

5-2 Γάτσος στο 87′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

ΠΑΣ Σκύδρα – Μακεδονικός Έδεσσας 2-1 (Τελικό)

1-0 Γεωργίου στο 17′

1-1 Τότλης στο 60′

2-1 Χαραλαμπίδης στο 74′

Αστραπή Ζέρβης – Νίκη Βορεινού 2-2 (Τελικό)

1-0 Γιάνκου στο 15′

1-1 Πέικος στο 27′

1-2 Γέργης Δ.στο 43′

2-2 Κιτσούκης Π. στο 45′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟ Δάφνης – ΠΑΟΚ Δυτικού 3-1 (Τελικό)

1-0 Εμαννουηλίδης στο 27′

2-0 Μουρατίδης στο 49′

3-0 Ανδρεάδης Κ. στο 70′

3-1 Ανδρεάδης Θ. στο 90′

Πατριαρχείο – Μακεδονικός Γιαννιτσών 2-0 (Τελικό)

1-0 Καλαϊτζής στο 46′

2-0 Καραγιάννης στο 48′

More in Α 1ος όμιλος