LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (25/10) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (25/10)

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00

Γ’ Εθνική (2ος Όμιλος)

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός 0-3 (Τελικό)

0-1 Γουνόπουλος 33′

0-2 Δοϊρανλής 43’

0-3 Γουνόπουλος 80′

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0 (Τελικό)

1-0 Αβραμιδης 72′

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-0 (Τελικό)

1-0 Αθανασιάδης 62’

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας 2-1 (Τελικό)

1-0 Γιαννούσης 28′

1-1 Παυλάτος 67’

2-1 Χαρίσης 81’

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 (Τελικό)

1-0 Μπατσάρας 62’

2-0 Τσιούχας 90’

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας 0-3 (Τελικό)

0-1 Σαλπιγγίδης 5′

0-2 Αβραμίδης 40′

0-3 Ματζίρης 80’ (Πέναλτι)

Νέα Καλλικράτεια – Θύελλα Σαρακηνών (Αναβολή)

Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:30

Α1 Κατηγορία 1ος Όμιλος

ΑΣ Πρόμαχοι – Όλυμπος Αψάλου 3-0 (Τελικό)

1-0 Μιχαηλίδης 14′

2-0 Τσόλκας 75′

3-0 Τρίψης 85′


Α1 Κατηγορία 2ος Όμιλος

Άρης Λιπαρού – ΠΑΟΚ Δαμιανού 0-0 (Τελικό)

Αποβολή Καρράς (Λ) 6′

Δόξα Μανδάλου – Ολυμπιακός Γαλατάδων 2-2 (Τελικό)

0-1 Δημητριάδης 29′

1-1 Χατζηχρήστος 45′ (Πέναλτι)

2-1 Μουρουζίδης 58′

2-2 Χαραλαμπιδης Κ. 66′


Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου – Δόξα Μεγαπλατάνου 3-0 (Τελικό)

1-0 Βαρδαρέντσης 11′

2-0 Ιωσηφίδης 24′

3-0 Βαρδαρέντσης 90′

Αποβολή Τσάτσε (Μαυροβούνι) 93′

Άρης Λουτρακίου – Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 4-1 (Τελικό)

1-0 Μποζίνης 36′

2-0 Μποζίνης 56’

3-0 Λεμονίδης 64’

3-1 Νάνος 69’ (Πέναλτι)

4-1 Οξούζογλου 86′

Μ. Θύελλα Ριζοχωρίου – Μ. Αλέξανδρος Όρμας 1-4 (Τελικό)

0-1 Μάρκου Μ 35’

0-2 Μάρκου Μ 47’

0-3 Κυριακίδης 60’ (Πέναλτι)

0-4 Κυριακίδης 69’

1-4 Καραδοσίδης 85’


Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς – Φίλιππος Σταυροδρομίου 2-3 (Τελικό)

0-1 Σκαπέρδας 32′ (Πέναλτι)

0-2 Σκαπέρδας 37′

1-2 Τουλγαρίδης Α. 42′

2-2 Βοτάρης Αυτογκόλ 48’

2-3 Σκαπέρδας 71’ (Πέναλτι)

Άρης Αμπελειών – ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο 3-2 (Τελικό)

1-0 Μητρέντσης 14′

1-1 Πανταζίδης Α. 45’

2-1 Μητρέντσης 68’

3-1 Μεκόλι 89’

3-2 Μπιτσάκου 90’

Άρης Αθύρων – Άρης Παλαιφύτου 2-4 (Τελικό)

1-0 Βαρδαλής 6′

1-1 Σνάλα 23′

1-2 Κίκε 28′

2-2 Φώτης 70′

2-3 Τοπαλίδης 80′

2-4 Σνάλα 86′


Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

ΑΣ Σεβαστιανά – Ελπίδες Προμάχων 5-0 (Τελικό)

1-0 Μούτσα 14′

2-0 Μουτσα 22′

3-0 Χατζηβασιλειάδης 53′

4-0 Χατζηβασιλειαδης 80′

5-0 Καραγιαννιδης 88′


Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

ΠΑΟΚ Δυτικού – Φίλιππος Γιαννιτσών 0-1 (Τελικό)

0-1 Καρτσακλής 86′

More in Γ' ΕΘΝΙΚΗ