LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (20/10) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (20/10)

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:00

Γ’ Εθνική 2ος Όμιλος

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 1-0 (Τελικό)

1-0 στο 56′ Κωστούλας

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών 2-0 (Τελικό)

1-0 στο 32′ Σούκιας

2-0 στο 47′ Σούκιας

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Σειρήνα 4-0 (Τελικό)

1-0 στο 28′ Μπικιάρης Ρ.

2-0 στο 33′ Μπικιάρης Ρ.

3-0 στο 73′ Μαλλιώτας

4-0 στο 88′ Μουζάκι

Νίκη Αγκαθιάς – Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0 (Τελικό)

1-0 στο 11′ Καραγιάννης

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας 0-2 (Τελικό)

0-1 στο 62′ Κουτσικοβαγγέλης

0-2 στο 81′ Παπαποστόλου

Μακεδονικός – Μ. Αλέξ. Τρικάλων 2-0 (Τελικό)

1-0 στο 30′ Τσουκάνης με πέναλτι

2-0 στο 89′ Χατζηκωνσταντίνου

ΠΑΣ Φλώρινα – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

 

Α1 Κατηγορία

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Εθνικός Γιαννιτσών 0-1 (Τελικό)

0-1 στο 37′ Χατζηστεφάνου

Δόξα Μανδάλου – Δόξα Μελισσίου 1-0 (Τελικό)

1-0 στο 85′ Καμπάνης

Αποβλήθηκε στο 9+5′ ο Κουτρούμπαλος της Δόξας Μανδάλου

Αναγέννηση Δωροθέας – Ορφέας Ριζαρίου 2-3 (Τελικό)

0-1 στο 16′ Κατηκαρίδης

0-2 στο 21′ Μίσκος

0-3 στο 47′ Σαββαντόγλου

1-3 στο 51′ Κλεισούρης

2-3 στο 58′ Κλεισούρης

Ελπίδα Έδεσσας – Ακρίτας Σωσάνδρας 1-5 (Τελικό)

0-1 στο 6′ Παρτσανάκης

0-2 στο 29′ Ιωαννίδης

0-3 στο 41′ Καραγιαννίδης

0-4 στο 56′ Καραγιαννίδης

1-4 στο 63′ Μουσολάρι

1-5 στο 70′ Κουντουράς με πέναλτι

 

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου – ΠΑΟ Κερασιάς 2-3 (Τελικό)

0-1 στο 17′ Στογιάννης

1-1 στο 21′ Μιχαλόπουλος

2-1 στο 49′ Μπαρμπαγιάννης

2-2 στο 53′ Τράιος

2-3 στο 70′ Στογιάννης

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας – Μ. Αλέξανδρος Όρμας 1-5 (Τελικό)

0-1 στο 32′ Νούσης

0-2 στο 28′ Νάνος

1-2 στο 37′ Θεοδώρου Ε.

1-3 στο 53′ Νάνος

1-4 στο 64′ Λεβέντης

1-5 στο 75′ Νούσης

 

Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου – Φίλιππος Γιαννιτσών 3-0 (Τελικό)

1-0 στο 60′ Ταρπάνης με πέναλτι

2-0 στο 80′ Ντουραχίδης

3-0 στο 89′ Καρυπίδης

Ηρακλής Αγ. Λουκά – Φίλιππος Σταυροδρομίου 2-5 (Τελικό)

1-0 στο 7′ Μιχαηλίδης με πέναλτι

2-0 στο 18′ Μιχαηλίδης

2-1 στο 27′ Σκαπέρδας

2-2 στο 42′ Σκαπέρδας

2-3 στο 54′ Σκαπέρδας

2-4 στο 63′ Σκαπέρδας

2-5 στο 86′ Σκαπέρδας

More in Γ' ΕΘΝΙΚΗ