LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (13/10) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (13/10)

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:00

Γ’ Εθνική 2ος Όμιλος

Θύελλα Σαρακηνών – Αλμωπός Αριδαίας 0-4 (Τελικό)

0-1 στο 43′ Κωστούλας

0-2 στο 70′ Ξόμπλιος

0-3 στο 73′ Κωστούλας

0-4 στο 74′ Μαγγίζης

Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός 0-1 (Τελικό)

0-1 στο 63′ Τσουκάνης με πέναλτι

Αστραπή Μεσοποταμίας – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0 (Τελικό)

1-0 στο 32′ Κράτσιος

ΑΟ Σειρήνα – Νίκη Αγκαθιάς 1-5 (Τελικό)

0-1 στο 32′ Καραγιάννης

0-2 στο 38′ Λαμπίρης

0-3 στο 50′ Καραγιάννης

0-4 στο 63′ Καραγιάννης

1-4 στο 74′ Ντόλιας

1-5 στο 82′ Μητσιούδης

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΣ Φλώρινα 3-0 (Τελικό)

1-0 στο 26′ Μπικιάρης

2-0 στο 50′ Μπικιάρης

3-0 στο 80′ Κράββαρης

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας 0-1 (Τελικό)

0-1 στο 17′ Σουλίδης με πέναλτι

Άρης Παλαιοχωρίου – Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 α.α.

 

Α1 Κατηγορία

Άρης Νησίου – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας 0-1 (Τελικό)

0-1 στο 41′ Μπρατσούδης

Χαμένο πέναλτι στο 67′ Τσουμάγκας του Άρη Νησίου

Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Αξού 6-0 (Τελικό)

1-0 στο 5′ Σιδέρης

2-0 στο 40′ Πετρίδης με πέναλτι

3-0 στο 47′ Σιδηρόπουλος

4-0 στο 64′ Παπαδόπουλος

5-0 στο 76′ Γκουγκουλούδης

6-0 στο 84′ Σιδώρης

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Ακρίτας Σωσάνδρας 0-2 (Τελικό)

0-1 στο 29′ Τσόρμπας

0-2 στο 60′ Παπαδόπουλος

 

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Δόξα Μεγαπλατάνου – Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 2-1 (Τελικό)

1-0 στο 35′ Ελευθεριάδης

1-1 στο 64′ Νάνος με πέναλτι

2-1 στο 77′ Παπαδόπουλος

Άρης Προφ. Ηλία – Όλυμπος Αψάλου 1-0 (Τελικό)

1-0 στο 68′ Κιούπι

Χαμένο πέναλτι στο 90′ Παπασυμεών του Όλυμπου Αψάλου

ΠΑΟ Κερασιάς – Μ. Αλέξανδρος Όρμας 3-1 (Τελικό)

1-0 στο 10′ Πασσαλής Αντ.

2-0 στο 70′ Στογιάννης

2-1 στο 77′ Νάνος

3-1 στο 84′ Πασσαλής Αντ.

 

Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Άρης Λιπαρού – Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου 1-0 (Τελικό)

1-0 στο 14′ Κυζιρίδης

Φίλιππος Γιαννιτσών – ΑΕΚ Καρυώτισσας 0-5 (Τελικό)

0-1 στο 40′ Βερβελές

0-2 στο 65′ Μουρουζίδης

0-3 στο 73′ Ρασκάκης

0-4 στο 75′ Μουρουζίδης

0-5 στο 90′ Βερβελές

Άρης Αμπελειών – Ηρακλής Αγ. Λουκά 7-1 (Τελικό)

1-0 στο 6′ Δούμος Α.

2-0 στο 12′ Κουλούδης

3-0 στο 26′ Δούμος Ι.

4-0 στο 30′ Δούμος Α.

5-0 στο 37′ Κουλούδης

5-1 στο 54′ Μιχαηλίδης

6-1 στο 63′ Κουλούδης

7-1 στο 76′ Πέσιος

More in Γ' ΕΘΝΙΚΗ