LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 15:30

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλμωπός -Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 (Τελικό)

0-1 Σκέμπι στο 38′

 ΑΟ Καρδίας – Εδεσσαικός 4-1 (Τελικό)

1-0 Ξανθόπουλος στο 9′

2-0 Βερνάρδος στο 45′

3-0 Μανιός στο 46′

4-0 Γκέκας στο 69′

4-1 Αβραμίδης στο 77′

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Μ.Αλέξανδρος Πέλλας-Δόξα Εξαπλατάνου 0-0 (Αναβολή λόγο πένθους)

Όλυμπος Αψάλου-Δόξα Μελισσίου 1-6(Τελικό)

0-1 Σιδηρόπουλος στο 9′

0-2 Νιοράτζε στο 15′

0-3 Τζάτζης στο 30′

0-4 Σιδηρόπουλος στο 64′

0-5 Λιτοβίτης στο 73′

0-6 Λιτοβίτης στο 76′

1-6 Σιδηρόπουλος στο 86′

Εθνικος Γιαννιτσών-Δόξα Μανδάλου 1-1 (Τελικό)

0-1 Μπουρνάζης στο 28′

1-1 Μπαμπαλής στο 85′

Μ.Αλεξανδρος Εσωβάλτων-Νίκη Καλής 1-8 (Τελικό)

0-1 Μυλωνάς στο 7′

0-2 Γιακαμόζης στο 12′

0-3 Μυλωνάς στο 28′

1-3 Σκορντίλεβα στο 30′

1-4 Μυλωνάς στο 49′

1-5 Καρασαρλίδης στο 54′

1-6 Γιακαμόζης στο 63′

1-7 Ανδρίτσος στο 76′

1-8 Μυλωνάς στο 86

Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΑΣ Πρόμαχοι 1-1 (Τελικό)

0-1 Τσιμτσιρίδης στο 22′

1-1 Σαββουλίδης στο 52′ (πέναλντι)

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Ορφέας Ριζαρίου-Ελπίδα Έδεσσας 3-1(Τελικό)

1-0 Σαμπάν στο 33′

1-1 Τουρμάνης στο 56′

2-1 Μίσκος Ι. στο 58′

3-1 Καραολάνης στο 65

Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης-Μ.Αλέξανδρος Όρμας 1-5 (Τελικό)

1-0 Τοσουνίδης στο 28′

1-1 Κώνστας στο 36′

1-2 Νούσης στο 51′ (πέναλντι)

1-3 Νούσης στο 58′

1-4 Νούσης στο 64′ (πέναλντι)

1-5 Κώνστας στο 71′

ΠΑΟ Κερασιάς-Θύελλα Σαρακηνών 1-3 (Τελικό)

1-0 Πατσούκας στο 20′

1-1 Μποζίνης στο 37′

1-2 Βασίλης Τσόρμπας στο 87′

1-3 Ευθύμης Τσόρμπας στο 90′ (πέναλντι)

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

 Άρης Αθύρων-Φίλιππος Γιαννιτσών 2-0 (Τελικό)

1-0 Γεωργιάδης στο 23′

2-0 Γεωργιάδης στο 45′

Άρης Αμπελειών-Μ.Αλέξανδρος Δροσερού 1-1 (Τελικό)

1-0 Μαρατνίδης στο 63′

1-1 Σταμανίκης στο 76′

Φίλιππος Σταυροδρομίου-Ολυμπιακός Γαλατάδων 2-1 (Τελικό)

0-1 Γεωργιάδης στο 24′

1-1 Καλώσης στο 62′

2-1 Χατζηβασιλειάδης στο 68′

ΑΕΚ Καρυώτισσας-Νίκη Αξού 1-2 (Τελικό)

0-1 Χατζηστεφάνου στο 23′

0-2 Μουρατίδης στο 70′

1-2 Σωτηριάδης στο 75′

Άρης Παλαιφύτου-ΠΑΟΚ Δαμιανού 1-1 (Τελικό)

0-1 Ρήγας στο 11′

1-1 Μπόλας στο 30′

Μ.Αλέξανδρος Αρσενίου-Π.Νεολαία Κρ.Βρύση 2-3 (Τελικό)

0-1 Γάτσος στο 2′

0-2 Γάτσος στο 46′

1-2 Κωνσταντινίδης στο 75′

1-3 Παπαχρήστου στο 80′

2-3 Καρυπίδης στο 90′

Άρης Λιπαρού-Άγιαξ Πέλλας 4-4(Τελικό)

1-0 Παλάνης στο 20′

2-0 Μηνάς στο 28′

2-1 Τουχτίδης στο 40′

3-1 Παλάνης στο 56′ (πέναλντι)

3-2 Τσαρτσαράκης στο 63′

3-3 Τουχτίδης στο 70′

4-3 Ιωαννίδης στο 77′

4-4 Τουχτίδης στο 80′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Ν.Πυρσός Πετριάς-Αστέρας Νεοχωρίου 4-4 (Τελικό)

Σαρίδης Ι. 2 γκολ                 Τσολερίδης 2 γκολ

Μουρουζίδης 2 γκολ            Ματζερίδης Χ. 1 γκολ

Ματζερίδης Π. 1 γκολ

Αναγέννηση Δωροθέας-Ένωση Τσάκων 5-0 (Τελικό)

1-0 Γκολγκέκα στο 27′

2-0 Τσαβδάρης στο 33′

3-0 Κόγιος στο 58′

4-0 Κόγιος στο 64′

5-0 Γκολγκέκα στο 73′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Μακεδονικός Γιαννιτσών-ΠΑΟΚ Δυτικού 1-0 (Τελικό)

1-0 Καρπάτσης στο 55′ (πέναλντι)

Απόλλων Ραχώνας-Πατριαρχείο Γιαννιτσών 1-2 (Τελικό)

1-0 Ευθιμιάδης στο 1′

1-1 Ντότας στο 10′

1-2 Κυργερίδης στο 15′

More in Α 1ος όμιλος