LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλμωπός -Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων 5-1 (Τελικό)

1-0 Μουσόνι στο 2′

1-1 Ποτουρίδης στο 4′

2-1 Ελευθεριάδης Λ. στο 8′

3-1 Χαρίσης στο 17′

4-1 Μουσόνι στο 39′

5-1 Πετρίδης στο 80′

Κιλκισιακός – Εδεσσαικός  1-1 (Τελικό)

0-1 Καράμπελας στο 42′

1-1 Λογγινίδης στο 57′

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Ακρίτας Σωσάνδρας – Απόλλων Κρ.Βρύσης 0-4 (Τελικό)

0-1 Ζαφειρίου στο 53′

0-2 Παπαδόπουλος στο 62′

0-3 Δημόπουλος στο 77′

0-4 Δημόπουλος στο 86′

Δόξα Εξαπλατάνου – Όλυμπος Αψάλου 2-1  (Τελικό)

1-0 Παπαδόπουλος στο 55′

2-0 Λεμονάκης 56′

2-1 Σιδηροπουλος στο 61′

Δόξα Μελισσίου – Μ.Αλέξανδρος Εσωβάλτων 3-0 (Τελικό)

1-0 Σιδηρόπουλος στο 16′

2-0  Τουλγαρίδης στο 27′

3-0 Σιδηρόπουλος στο 90′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Δόξα Μεγαπλατάνου – Άρης Νησίου 0-6 (Τελικό)

0-1 Παπουλιδης στο 43’

0-2 Παπουλιδης στο 44’

0-3 Ιωσηφίδης στο 59′

0-4 Ταρπάνης στο 67′

0-5 Ταρπάνης στο 73′

0-6 Τσεγάνης στο 84′

Θύελλα Σαρακηνών -Μ.Αλέξανδρος Αρνισσας 11-0  (Τελικό)

1-0 Τσόρμπας Β. με πέναλτι στο 3′

2-0 Τσόρμπας Β. στο 7′

3-0 Τσόρμπας Β. στο 14′

4-0 Μπαγκής στο 20′

5-0 Νάνος στο 24′

6-0 Νάνος στο 37′

7-0 Στογιάννης στο 40′

8-0 Μποζίνης στο 45′

9-0 Τσόρμπας Ε. στο 73′

10-0 Νάνος στο 76′

11-0 Τρίψης στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Γιαννιτσών – Άρης Αμπελειών 2-3 (Τελικό)

1-0 Τζεβελέκης στο 15′

2-0 Τζεβελέκης στο 32′

2-1 Αρβανιτόπουλος στο 43

2-2 Σιδώρης στο 52′

2-3 Σιδώρης στο 76′

Άρης Αθύρων – Φίλιππος Σταυροδρομίου 0-1 (Τελικό)

0-1 Κάτσε στο 40′

Μ.Αλέξανδρος Δροσερού – ΑΕΚ Καρυώτισσας 3-0 (Τελικό)

1-0 Μπάσδος στο 20′

2-0 Μπάσδος στο 40′

3-0 Μπάσδος στο 77′

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Άρης Παλαιφύτου 2-1 (Τελικό)

1-0 Χαραλαμπίδης Ν. στο 5′

1-1  Ματεντζόγλου στο 7′

2-1 Σταυρίδης στο 80′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Νίκη Βορεινού – ΠΑΣ Σκύδρα  2-5 (Τελικό)

0-1 Γεωργίου στο 12′

0-2 Κουντουράς στο 23′

0-3 Καρασαββίδης στο 30′

0-4 Χαραλαμπίδης στο 40′

0-5 67 Καρασαββίδης στο 67′

1-5  Πέικος Ι. στο 85′

2-5  Πέικος Ι. στο 90′

Ν.Πυρσός Πετριάς – Αναγέννηση Δωροθέας 3-4 (Τελικό)

0-1 Κόγιος Σ. στο 6′

0-2 ΚΟυρουκαφόπουλος στο 18′

1-2 Σαρίδης στο 38′

1-3 Σταματιάδης Χ. στο 44′

1-4 Σταματιάδης στο 61′

2-4 Κυριακίδης στο 77′

3-4 Σαρίδης στο 77′

Αστέρας Νεοχωρίου – Μακεδονικός Εδεσσας 3-1 (Τελικό)

0-1 Ρέντζια στο 11′

1-1 Ταστεμίρογλου στο 16′

2-1 Ταστεμίρογλου στο 23′

3-1 Καραγιαννίδης στο 44′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Πατριαρχείο Γιαννιτσών 2-2 (Τελικό)

0-1 Κυργερίδης στο 25′

1-1 Γιαλίδης στο 30′

2-1 Στεργίου στο 45′

2-2 Ντότας στο 75′

Μ.Αλέξανδρος Ν.Πέλλας – Ηρακλής Αγ.Λουκά 8-1 (Τελικό)

1-0 Χατζηπαρασίδης στο 3′

2-0 Βουζαξακης στο 5′

3-0 Βουζαξακης στο 8′

4-0 Σαρήπαπας στο 19′

5-0 Βουζαξακης στο 35′

5-1 Παπάζης στο 43′

6-1 Γιαβάσης στο 45′

7-1 Καραβασίλης στο 57΄

8-1 Βουζαξάκης στο 75′

Μακεδονικός Γιαννιτσών – ΠΑΟ Δάφνης 2-2 (Τελικό)

1-0  Καρπάτσης Ε. στο 14′

2-0  Καρπάτσης Θ. στο 26′

2-1  Εμαννουηλίδης στο 34′

2-2  Εμαννουηλίδης στο 34′

ΠΑΟΚ Δυτικού – Ν.Τραπεζούντα Γιαννιτσών 15-2 (Τελικό)

Δυτικό: 5 γκολ Αραβίδης

3 γκολ Χωραφάς

2 γκολ Ανδρεάδης,

1 γκολ Ισανοζίδης, Δομούζης, Παυλίδης, Ανδρεάδης Χ., Παπαδόπουλος

Τραπεζούντα 2 γκολ Πιπερίδης

Αναγέννηση Λιποχωρίου – Απόλλων Ραχώνας 0-3 (άνευ αγώνα)

More in Α 1ος όμιλος