LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Εδεσσαϊκός – Αλμωπός 0-0 (Τελικό)

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πέλλα-Εσώβαλτα 5-0 (Τελικό)

1-0 Μπουράκης στο 23′

2-0 Ρέκκος στο 55′

3-0 Τοπάλης στο 65′

4-0 Ρέκκος στο 71′

5-0 Ρέκκος στο 85′

Σωσάνδρα-Αναγέννηση Γ. 1-3 (Τελικό)

1-0 Βακιάνης στο 53′

1-1 Κυζιρίδης στο 66′

1-2 Κυζιρίδης στο 85′

1-3 Τερζής στο 88′

Εξαπλάτανος-Πρόμαχοι 1-1 (Τελικό)

1-0 Παπαδόπουλος στο 20′

1-1 Ελευθεριάδης με αυτογκόλ στο 57′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Υδραία-Κερασιά 1-2 (Τελικό)

0-1 Πατσούκας στο

0-2 Μάντζιος στο 74′

1-2 Φανιάδης στο 84′

Γαρέφι-Φούστανη 4-3 (Τελικό)

0-1 Κλάιντι στο 12′

1-1 Μαρκου Χ. στο 20′

1-2 Χαραμαλής στο 27′

1-3Χαραμαλης στο 36′

2-3 Μαρκου Χ. στο  56′

3-3 Μαρκου Χ. στο 67′

4-3 Εξηνταβελώνης στο 83′

Λυκόστομο-Νησί 0-6 (Τελικό)

0-1 Γκίνης στο 17′

0-2 Αλεξανδρίδης με πέναλτι στο 25′

0-3 Γκίνης στο 62′

0-4 Τσακώνης στο 77′

0-5 Αλεξανδρίδης στο 75′

0-6 Αλεξανδρίδης στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Σταυροδρόμι-Παλαίφυτο 3-1 (Τελικό)

0-1 Χατζίδης στο 24′

1-1 Μπόλλας με αυτογκόλ στο 48′

2-1 Κουκουδάς στο 60′

3-1 Χατζηβασιλειάδης  στο 88′

Αποβολή ο Μπόλλας για το Παλαίφυτο στο 55′

Αμπελειές-Αρσένι 6-1 (Τελικό)

1-0 Σιδώρης στο 8′

2-0 Περπερίδης στο 24′

3-0 Παπαδόπουλος στο 34′

4-0 Αβραμίδης στο 48′

5-0 Αρβανιτόπουλος στο 56′

5-1 Κεσίδης στο 61′

6-1 Μαραντίδης στο 65′

Άθυρα-Λιπαρό 5-2 (Τελικό)

0-1 Παλάνης με πέναλτι στο 17′

1-1 Ριζόπουλος στο 28′

2-1 Ριζόπουλος στο 30′

3-1 Τσιάρας στο 56′

4-1 Ριζόπουλος στο 64′

4-2 Βαρδαρέντσης στο 73′

5-2 Φώτης στο 80′

Δροσερό-Άγιαξ 7-0 (Τελικό)

1-0 Σταμανίκης στο 15′

2-0 Μουράτι στο 20′

3-0 Μπάσδος στο 28′

4-0 Μουράτι στο 32′

5-0 Μαλιούφας στο 60′

6-0 Πεντσής στο 67′

7-0 Πισμίσης με πέναλτι στο 85′

Γαλατάδες-Π.Νεολαία 2-1 (Τελικό)

1-0 Σιδέρης στο 27′

1-1 Γάτσος στο 37′

2-1 Γρηγοριάδης στο 55′

Αποβολή ο Γκίλης  για Κ.Βρύση και Ντούφος  Γαλλατάδες στο 85′

Δαμιανό-Αξός 0-6 (Τελικό)

0-1 Χατζηστεφάνου στο 5′

0-2 Χατζηστεφάνου στο 11′

0-3 Χατζηστεφάνου με πέναλτι στο 60′

0-4 Χατζηστεφάνου στο 69′

0-5 Μπάρμπας στο 75′

0-6 Τσαβδάρης στο 82′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Πετριά-Γραμματικό 3-1 (Τελικό)

1-0 Μουρουζίδης στο 31′

2-0 Ιμβριώτης στο 64′

3-0 Ιμβριώτης στο 73′

3-1 Μπογιάς με πέναλτι στο 81′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Δυτικό-Αγ.Λουκάς 2-4 (Τελικό)

0-1 Τζουμαντάνης στο 12′

1-1 Χωραφάς στο20′

1-2 Τσαλικιδης με πέναλτι στο 32′

1-3 Παπαζής στο 38′

2-3 Παυλίδης στο 63′

2-4 Καζαντζίδης στο 84′

Μακεδονικός-Λιποχώρι 3-0 (Άνευ αγώνα δεν κατέβηκε το Λιποχώρι)

Ν.Τραπεζούντα-Ραχώνα 0-6 (Τελικό)

0-1 Γεωργιάδης στο 43′

0-2 Ευθυμιάδης στο 54′

0-3 Ξενίδης Κ. στο 67′

0-4 Δουλγέρης στο 72′

0-5 Δουλγερής στο 77′

0-6 Ξενίδης Κ. στο 85′

More in Α 1ος όμιλος