LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ ΕΘΝΙΚΗ

Καμπανιακός – Αλμωπός 0-0 (Τελικό)

Εδεσσαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 (Τελικό)

0-1 στο 39′

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0 (Τελικό)

1-0 Γκογκουλούδης στο 30′

2-0 Παπαστεργίου στο 64′

Όλυμπος Αψάλου – ΑΣ Πρόμαχοι 2-5 (Τελικό)

0-1 Ιωάννου στο 45′

1-1 Φαφούτης στο 48′

1-2 Καλογιάννης στο 60′

1-3 Μπογδάνης με πέναλτι στο 77′

0-1 Ιωάννου στο 84′

1-5  Καλογιάννης στο 88′

2-5 Τσολερίδης στο 90′

Μ.Αλέξανδρος Πέλλας – Δόξα Μανδάλου 1-2 (Τέλικό)

1-0 Μπουράκης με πέναλτι στο 45′

1-1 Καραδήμος στο 64′

1-2 Καραδήμος στο 72′

Ακρίτας Σωσάνδρας – Δόξα Μελισσίου 0-1 (Τελικό)

0-1 Τουλγαριδης στο 80′

Δόξα Μαυροβουνίου – Δόξα Εξαπλατάνου 3-0 (Τελικό)

1-0 Ρέτζια στο 10′

2-0 Καρυπίδης στο 30′

3-0 Γκότσης στο 85′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

ΠΑΟ Κερασιάς -Μ.Αλέξανδρος Άρνισσας 4-1 (Τελικό)

1-0 Πατσούκας στο 20′

2-0 Μάντζιος στο 64′

2-1 Σαββαίδης στο 74′

3-1 Μάντζιος στο 79′

4-1 Γουλάκης στο 87′

Πολυκαρπιακός -Άρης Νησίου 0-6 (Τελικό)

0-1 Τσακώνης στο 19′

0-2 Τσεγάνης στο 26′

0-3 Αδάμ στο 57′

0-4 Αδάμ στο 70′

0-5 Τσεγάνης στο 77′

0-6 Τσεγάνης στο 82′

Άρης Υδραίας – Δόξα Μεγαπλατάνου 2-4 (Τελικό)

1-0 Φανιάδης στο 2′

1-1 Τζήγκας στο 33′

1-2 Τζήγκας στο 48′

2-2 Παρτσανάκης στο 54′

2-3 Τζήγκας στο 65′

2-4 Καρυπίδης στο 67

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Άρης Παλαιφύτου -Άρης Λιπαρού 3-4 (Τελικό)

1-0 Τόσιος στο 37′

2-0 Μαγγανάρης στο 53′

2-1 Χατζίδης στο 62′

2-2 Τόπκας με πέναλτι στο 72′

2-3 Βαρβαρεντζης στο 73′

3-3 Ματετζόγλου στο 77′

3-4 Μανδάλης στο 85′

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Άγιαξ Πέλλας 4-0 (Τελικό)

1-0 Σωτηριάδης στο 38′

2-0 Μαυρίδης (Κουτίνιο) στο 45′

3-0 Βαβουλίδης στο 55′

4-0 Ελευθεριάδης στο 70′

Φίλιππος Σταυροδρομίου – Π.Νεολαία Κρ.Βρύσης 1-0 (Τελικό)

1-0 Ελέζι στο 25′

Άρης Αμπελειών -ΠΑΟΚ Δαμιανού 5-2 (Τελικό)

1-0 Περπερίδης στο 24′

1-1 Ρήγας με πέναλτι στο 45′

2-1 Ρίτε στο 49′

3-1 Ρίτε στο 78′

4-1 Παπαδόπουλος στο 82′

4-2 Μποιζίδης στο 84′

5-2 Αρβανιτόπουλος στο 87′

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Μ.Αλέξανδρος Δροσερού 6-0 (Τελικό)

1-0 Χαραλαμπίδης στο 11′

2-0 Σιδέρης στο 54′

3-0 Ντούφος στο 62′

4-0 Γρηγοριάδης στο 70′

5-0 Τάντης στο 77′

6-0 Γρηγοριάδης στο 84′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αναγέννηση Δωροθέας – Νικη Βορεινού 1-0 (Ώρα Έναρξης 11 π.μ) (Τελικό)

1-0 Τσάλμας στο 47′

Πυρσός Πετριάς – Μακεδονικός Έδεσσας 3-2 (Τελικό)

0-1 Τότλης στο 14′

1-1 Ιμβριώτης στο 41′

2-1 Σαρίδης Ι. στο 56′

3-1 Ιμβριώτης  στο 71′

3-2 Καλογιάννης στο 80′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Δυτικού – Απόλλων Ραχώνας 2-3 (Ώρα Έναρξης 11 π.μ) (Τελικό)

0-1 Κυζιρίδης στο 16′

0-2 Αντωνιάδης στο 26′

0-3 Δουλγέρης στο 40′

1-3 Σανοζίδης στο 51′

2-3 Σανοζίδης στο 63′

Ηρακλής Αγ.Λουκά – ΠΑΟΚ Αραβησσού 2-2 (Τελικό)

0-1 Κοπατσης στο 31′

1-1 Κουτσός Η. στο 41′

2-1 Πετρίδης στο 62′

2-2 Κενανόπουλος στο 82′

Μακεδονικός Γιαννιτσών – Νέα Τραπεζούντα Γιαννιτσών 6-0 (Τελικό)

1-0 Κυριαφίνης στο 15′

2-0 Καρπάτσης Β. στο 20′

3-0 Καρπάτσης Δ. με πέναλτι στο 40′

4-0 Καρατζόγλου στο 60′

5-0 Καρπάτσης Θ. στο 62′

6-0 Κυριαφίνης στο 76′

More in Α 1ος όμιλος