LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

ΦΑΣ Νάουσα – Αλμωπός Αριδαίας 0-0 (Τελικό)

Εδεσσαϊκός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-0 (Τελικό)

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Μαυροβουνίου – ΜΑ Πέλλας 1-1 (Τελικό)

0-1 Ρέκκος στο 45′

1-1 Γιαουτζής στο 53′

Δόξα Εξαπλατάνου – Ακρίτας Σωσάνδρας 1-0 (Τελικό)

1-0 Κοντακτσής  στο 90′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Άρης Νησίου – Ευρωπός Φούστανης 10-0 (Τελικό)

1-0 Τσεγάνης στο 8′

2-0 Αλεξανδρίδης στο 12′

3-0 Αλεξανδρίδης στο 17′

4-0 Γκίνης στο 25′

5-0 Τσεγάνης στο 36′

6-0 Παπουλίδης στο 41′

7-0 Χατζηγεωργίου στο 67′

8-0 Αλεξανδρίδης στο 69′

9-0 Δαφνής στο 75′

10-0 Γκίνης στο 85′

Δόξα Μεγαπλατάνου – ΠΑΟ Κερασιάς 3-1 (Τελικό)

0-1 Τράιος στο 40′

1-1 Ελευθεριάδης Θ. στο 52′

2-1 Πλίσκας στο 62′

3-1 Ελευθεριάδης Θ. στο 70′

Εθνικός Αριδαίας – Ηρακλής Γαρεφείου 2-0 (Τελικό)

1-0 Ορτζάνης στο 68′

2-0 Γρηγορίου στο 80′

Μ.Θ. Λυκοστόμου – Ορφέας Ριζαρίου 0-1 (Τελικό)

0-1 Κατηκαρίδης στο 70′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Άρης Λιπαρού – Φίλιππος Γιαννιτσών 2-2 (Τελικό)

0-1 Πεχλιβάνης στο 11′

1-1 Μανδάλης στο 53′

1-2 Χατζηχρήστος στο 59′

2-2 Γκιόντσης στο 85′

Π.Νεολαία Κρ.Βρύσης – Άρης Παλαιφύτου 3-2 (Τελικό)

1-0 Γάτσος στο 6′

1-1 Ματεντζόγλου  στο 22′

2-1 Δελιγιαννίδης στο 29′

2-2 Πρέμτσης στο 45′

3-2 Ελευθεριάδης στο 85′

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Άρης Αμπελειών 1-4 (Τελικό)

0-1 Σταυρίδης αυτογκόλ στο 12′

0-2 Ρίτε στο 37′

1-2 Τάντης στο 51′

1-3 Παπαδόπουλος στο 62′

1-4 Σιδώρης στο 70′

ΜΑ Δροσερού – Άρης Αθύρων 0-3 (Τελικό)

0-1 Μουχτάρης στο 21′

0-2 Λογοθετίδης στο 41′

0-3 Ριζόπουλος στο 55′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αστέρας Νεοχωρίου – Εθνικός Γραμματικού 4-0 (Τελικό)

1-0 Τσολερίδης με πέναλτι στο 62′

2-0 Δερμετζόγλου στο 73′

3-0 Σούτογλου στο 77′

4-0 Λόγγος στο 85′

Μακεδονικός Έδεσσας – Αναγέννηση Δωροθέας 2-3 (Τελικό)

0-1 Τσάλμας στο 45′

1-1 Τότλης στο 47′

1-2 Σταματιάδης στο 51′

1-3 Κόγιος στο 61′

2-3 Τότλης στο 74′

Ν.Πυρσός Πετριάς – ΠΑΣ Σκύδρα2000  1-5 (Τελικό)

0-1 Γεωργίου στο 17′

1-1 Στογιαννίδης στο 24′

1-2 Γεωργίου στο 65′

1-3 Γεωργίου στο 71′

1-4 Γεωργίου στο 75′

1-5 Χαραλαμπίδης στο 79′

Νίκη Βορεινού – Δάφνη Παναγίτσας 0-0

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Μακεδονικός Γιαννιτσών – Ηρακλής Αγ.Λουκά 1-2 (Τελικό)

Απόλλων Ραχώνας – ΠΑΟΚ Αραβησσού 2-0 (Τελικό)

1-0 Αντωνιάδης στο 35′

2-0 Αντωνιάδης στο 63′

More in Α 1ος όμιλος