LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΑΣ Πρόμαχοι – ΜΑ Εσωβάλτων 6-0 (Τελικό)

1-0 Ιωάννου στο 19′

2-0 Κιουλάφι στο 50′

3-0 Καλογιάννης στο 54′

4-0 Μίτσκας στο 60′

5-0 Ιωάννου στο 63′

6-0 Κιουλάφι στο 80′

Νίκη Καλής – Εθνικός Γιαννιτσών 2-4 (Τελικό)

0-1 Γρηγοριάδης στο 45′

1-1 Πληκαδίτης στο 51′

1-2 Καμπάνης στο 57′

2-2 Τσαούσης στο 62′

2-3 Κηλίκης στο 76′

2-4 Χωραφάς στο 90′

Αποβολή για την Καλή ο Λιτοβολής στο 62′

Δόξα Μανδάλου – Όλυμπος Αψάλου 5-1 (Τελικό)

0-1 Σπανίδης με πέναλτι στο 32′

1-1 Καραδήμος στο 48′

2-1 Καραδήμος με πέναλτι στο 51′

3-1 Αναστασιάδης στο 65′

4-1 Καραδήμος στο 70′

5-1 Τσιλογλανίδης στο 87′

Δόξα Μελισσίου – Απόλλων 1960 Κρ.Βρύσης 2-0 (Τελικό)

1-0 Μιχαηλίδης Π στο 7′

2-0 Σιδηρόπουλος στο 62′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

ΜΑ Άρνισσας – Ελπίδα Έδεσσας 1-4 (Τελικό)

1-0 Θεοδώρου στο 7′

1-1 Ροδοβίτης στο 15′

1-2 Τουρμάνης στο 21′

1-3 Τσάτσε στο 62′

1-4 Χατζηγεωργίου στο 78′

Θύελλα Σαρακηνών – Πολυκαρπιακός 11-0 (Τελικό)

1-0 Ρώσσης στο 2′

2-0 Θωμάς Λ. στο 5′

3-0 Παπαδόπουλος στο 27′

4-0 Νάνος στο 28′

5-0 Ρώσσης στο 30′

6-0 Νάνος στο 43′

7-0 Νάνος στο 45′

8-0 Παπαδόπουλος στο 48′

9-0 Παρίσης στο 63′

10-0 Παρίσης στο 74′

11-0 Τσόρμπας Β. στο 80′

ΜΑ Όρμας – Άρης Υδραίας 6-1 (Τελικό)

1-0 Αβραμίδης Α. στο 5′

2-0 Μάρκου στο 28′

3-0 Νούσης στο 32′

4-0 Σαμαράς με πέναλτι στο 33′

4-1 Τανούρης στο 48′

5-1 Αβραμίδης Α. στο 80′

6-1  Νούσης στο 90′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Άγιαξ Πέλλας – ΜΑ Αρσενίου 3-3 (Τελικό)

0-1 στο 10′

1-1 Τουχτίδης στο 23′

2-1 Κεσίδης με πέναλτι στο 40′

2-2 στο 58′

3-2 Τουχτίδης στο 65′

3-3 στο 74′

Νίκη Αξού – Φίλιππος Σταυροδρομίου 2-1 (Τελικό)

0-1 Χατζηβασιλειάδης στο 20′

1-1 Χαρμάνας στο 32′

2-1 Χαρμάνας στο 90′

ΠΑΟΚ Δαμιανού – ΑΕΚ Καρυώτισσας 1-2 (Τελικό)

0-1 Τσερίκου στο 1′

1-1 Αλεξιάδης στο 60′

1-2 Βαβουλίδης Π. στο 87′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αστραπή Ζέρβης – Ένωση Τσάκων 3-0 (Τελικό)

1-0 Δάγγας στο 35′

2-0 Δάγγας στο 58′

3-0 Κιτσούκης Π. στο 70′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΜΑ Ν.Πέλλας – ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γ. 3-2(Τελικό) (Ώρα έναρξης – 13:00)

1-0 Αυτογκόλ Μυτιληνέλης στο 15′

2-0 Χατζηπαρασίδης στο 34′

2-1 Μυτιληνέλης στο 75′

3-1 Πανταζλίδης στο 79′

3-2 Κυργερίδης στο 90′

ΠΑΟΚ Δυτικού – Αναγέννηση Λιποχωρίου 1-1 (Τελικό)

1-0 Ανδρεάδης στο 20′

1-1 Σάλα στο 87′

Ν.Τραπεζούντα Γ. – ΠΑΟ Δάφνης 0-6 (Τελικό)

0-1 Τσιφλίδης στο 24′

0-2 Τσιφλίδης στο 67′

0-3 Τσιφλίδης στο 74′

0-4 Τενίδης στο 77′

0-5 Τενίδης στο 80′

0-6 Μουρατίδης στο 87′

More in Α 1ος όμιλος