LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

MA Eσωβάλτων – Δόξα Μανδάλου 0-5  (Τελικό)

0-1 Καραδήμος στο 8′

0-2 Κουτρούμπαλος στο 12′

0-3 Τσιλογλανίδης στο 15′

0-4 Καραδήμος στο 50′

0-5 Αναστασιάδης στο 71′

Χαμένο πέναλτι για τα Εσώβαλτα ο Πάρδας στο 40′

Εθνικός Γιαννιτσών – Δόξα Μελισσίου 1-2 (Τελικό)

0-1 Τσάλμας στο 11′

1-1 Κηλίκης στο 30′

1-2 Ρομάντζος στο 82′

Απόλλων 1960 Κρ. Βρύσης – Δόξα Εξαπλατάνου 4-0 (Τελικό)

1-0 Τσιρακίδης στο 7′

2-0 Παπαδόπουλος στο 30′

3-0 Δημόπουλος στο 70′

4-0 Μποζίδης στο 83′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Ελπίδα Έδεσσας – Άρης Νησίου 0-1 (Τελικό)

0-1 Δαφνής στο 62′

ΜΑ Άρνισσας – Δόξα Μεγαπλατάνου 3-1 (Τελικό)

1-0 Θεοδώρου στο 5′

2-0 Πασλαμούσκας στο 24′

2-1 Τζίνγκας στο 74′

3-1 Κάρτας στο 90′

Ευρωπός Φούστανης – Θύελλα Σαρακηνών 1-4 (Τελικό)

0-1 Θωμάς Λ. στο 15′

1-1 Δημητρίου στο 52′

1-2 Νάννος στο 65′

1-3 Αταλασίδης στο 67′

1-4 Νάννος στο 90′

Ορφέας Ριζαρίου – Ηρακλής Γαρεφείου 8-1 (Τελικό)

1-0 Καραολάνης στο 5′

2-0 Τσακώνης στο 8′

3-0 Γρηγωριάδης στο 11′

4-0 Καραολάνης στο 20′

5-0 Καραολάνης  στο 32′

6-0 Καραολάνης  στο 50′

6-1 Μάρκου Θ. στο 54′

7-1 Καραολάνης στο 64′

8-1 Αλεξιάδης στο 70′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Γιαννιτσών – Άγιαξ Πέλλας 5-1 (Τελικό)

1-0 Χατζηχρήστος στο 2,30′

2-0 Χατζηχρήστος στο 30′

3-0 Πελτέκης στο 35′

4-0 Χατζηχρήστος με πέναλτι στο 37′

4-1 Βαβουλίδης στο 44′

5-1 Χατζηχρήστος στο 75′

Άρης Αθύρων – Άρης Αμπελειών 0-0 (Τελικό)

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αναγέννηση Δωροθέας – ΠΑΣ Σκύδρα 2000 3-0 (Τελικό)

1-0 Ιγνατίδης στο 6′

2-0 Κόγιος στο 57′

3-0 Τόκος στο 78′

Εθνικός Γραμματικού – Νίκη Βορεινού 2-4 (Τελικό)

1-1 Μακρίδης στο 12′

1-1 Ζευγαρίδης στο 20′

2-1 Γιούρος στο 27′

2-2 Ζευγαρίδης στο 39′

2-3 Μάντσης στο 85′

2-4 Κουκουλίδης στο 90′

Αστραπή Ζέρβης – Ν.Πυρσός Πετριάς 2-6  (Τελικό)

0-1 Σαρίδης Ι. στο 20′

1-1 Δάνγκας στο 26′

2-1 Δάνγκας στο 34′

2-2 Άξαρλής στο 39′

2-3  Σαρίδης Ι. στο 49′

2-4 Αργυρόπουλος στο 54′

2-5 Κυριακίδης Γ. στο 59′

2-6 Κιμπίρης στο 70′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γ. – Ν.Τραπεζούντα Γ. 5-0  (Ώρα έναρξης 13:00) (Τελικό)

1-0 Κυργερίδης στο  10′

2-0 Συρώκας στο 50′

3-0 Πασιούδης στο 70′

4-0 Τρέτσι στο 80′

5-0 Κυργερίδης στο 85′

ΠΑΟ Δάφνης – Ηρακλής Αγ.Λουκά 1-2 (Τελικό)

0-1 Τσιουμαντάνης στο 28′

0-2 Τσαλικίδης στο 50′

1-2 στο 80′

More in Α 1ος όμιλος