LIVE:Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής(10-12-2017) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

LIVE:Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής(10-12-2017)

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Αλμωπός Αριδαίας – Κιλκισιακός 0-3 (Τελικό)

0-1 Λογγινίδης στο 14′

0-2 Καθάριος στο 63′

0-3 Παπαδημητρίου στο 80′

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Μελισσίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0 (Τελικό)

1-0 Τζάτζης στο 45′

2-0 Τσάλμας στο 70′

Ακρίτας Σωσάνδρας – Όλυμπος Αψάλου 4-1 (Τελικό)

1-0 Πασχούλης στο 14′

2-0 Τσίκος στο 23′

3-0 Τσικος 70′

4-0 Λάμτσια στο 80′

4-1 Φαφούτης στο 90′

ΜΑ Πέλλας – Απόλλων 1960 Κρ.Βρύσης 3-0 (Τελικό)

1-0 Ζούζουλας με πέναλτι στο 8′

2-0 Γουστέρης στο 52′

3-0 Ρέκκος στο 77′

Αποβολή για την Πέλλα ο Σταυρακάκης στο 55′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Δόξα Μεγαπλατάνου – Ελπίδα Έδεσσας 1-2 (Τελικό)

0-1 Παπαηλίας στο 60′

1-1 Καιλάρης Π. στο 63′

1-2 Παπαηλίας στο 80′

ΜΑ Όρμας – ΜΑ Άρνισσας 2-2 (Τελικό)

0-1 Ροδοβίτης στο 7′

1-1 Νούσης με πέναλτι στο 22′

2-1 Σαμαράς στο 70′

2-2 Κωστίδης στο 80′

Μ.Θ. Λυκοστόμου – ΠΑΟ Κερασιάς 2-1 (Τελικό)

0-1 Μάντζιος στο 14′

1-1 Παπαπέτρου στο 34′

2-1 Παπαπέτρου στο 70′

Αποβολή για το Λυκόστομο ο Παλτίδης  στο 89′

Ηρακλής Γαρεφείου – Άρης Υδραίας 2-3 (Τελικό)

1-0 Μπίνος Β. στο 13′

1-1 Καλαιτζίδης στο 27′

1-2 Τσολερίδης στο 32′

2-2 Παπακούτσης  στο 40′

2-3 Τσολερίδης στο 64′

Προσωρινή διακοπή από το 86′

Αποβολή για το Γαρεφι ο Μάρκου Χ στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Ολυμπιακός Γαλατάδων – ΜΑ Αρσενίου 8-0 (Τελικό)

1-0 Χαραλαμπίδης Ν. στο 17′

2-0 1-0 Χαραλαμπίδης Κ. στο 24′

3-0 Μάλαμας με πέναλτι στο 33′

4-0 Ελέζη στο 40′

5-0 Μάλαμας στο 43′

6-0 Χαραλαμπίδης Ν. στο 52′

7-0 Γεωργιάδης στο 60′

8-0 Χαραλαμπίδης Κ. στο 69′

Άρης Αθύρων – ΑΕΚ Καρυώτισσας 0-0 (Τελικό)

Άρης Αμπελειών – Φίλιππος Σταυροδρομίου 0-0 (Τελικό)

Χαμένο Πέναλτι για της Αμπελιές από τον Αρβανιτόπουλος στο 90′

ΠΑΟΚ Δαμιανού – ΑΓΙΑΞ Πέλλας 4-3 (Τελικό)

1-0 Σωτηριάδης με πέναλτι στο 8′

2-0 Αλεξιάδης 16′

2-1 Τουχτίδης στο 24′

3-1 Μποζοίδης στο 31′

4-1 Αλεξιάδης στο 38′

4-2 Χατζηιωάννου στο 80′

4-3 Τουχτίδης στο 82′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αναγέννηση Δωροθέας – Αστραπή Ζέρβης 2-1  (Ώρα έναρξης: 14:30) (Τελικό)

0-1 Γιάνκου στο 73′

1-1 Αδέμης στο 89′

2-1 Αδέμης στο 90′

Μακεδονικός Έδεσσας – Εθνικός Γραμματικού 4-3 (Τελικό)

0-1 Κόγιος στο 10′

1-1 Τότλης στο 20′

2-1 Μπουρδάνης στο  34′

2-2 Μακρίδης στο 40′

3-2 Τότλης στο 54′

4-2 Μπορδάνης στο 70′

4-3 Βλαδίτης στο 80′

Ν.Πυρσός Πετριάς – Ένωση Τσάκων 7-0 (Τελικό)

1-0 Σαρίδης στο 20′

2-0 Μουσικός στο 31′

3-0 Άχταρλης στο 45′

4-0 Στογιανίδης στο 51′

5-0 Ιμβριώτης στοπ 59′

6-0 Σαρίδης Α. στο 73′

7-0 Άχταρλης στο 80′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Ν.Τραπεζούντα Γ. – Αναγέννηση Λιποχωρίου 5-3 (Τελικό)

1-0 στο 7′

1-1 Σάλλα στο 10′

1-2 Σάλλα στο 14′

1-3 Σάλλα στο  24′

2-3 στο 50

3-3 στο 62′

4-3 στο 77′

5-3 στο 85′

Μακεδονικός Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αραβησσού 1-1 (Τελικό)

0-1 Κενανόπουλος με πέναλτι στο 48′

1-1 Καρπάτσης στο 86′

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ