LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός 1-2 (Τελικό)

0-1 Ταουσάνης στο 3′

0-2 Καράκουτης στο 35′

1-2 Παπάζης στο 74′

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Μανδάλου – ΑΣ Πρόμαχοι 2-2 (Τελικό)

1-0 Τσουλχαί στο 5′

1-1 Μήτκας 39′

1-2 Ιωάννου 89′

2-2 Καραδήμος στο 90′

Δόξα Μαυροβουνίου – ΜΑ Εσωβάλτων 6-0 (Τελικό)

1-0 Γιαουτζής στο 27′

2-0 Γκότσης στο 36

3-0 Καρυπίδης στο 43′

4-0 Καρυπίδης στο 47′

5-0 Αποστολουδας στο 55′

6-0 Καρυπίδης στο 67 ‘

Δόξα Εξαπλατάνου – Εθνικός Γιαννιτσών 0-3 (Τελικό)

0-1 Μουρουζίδης στο 39′

0-2 Μουρουζίδης στο 75′

0-3 Μουρουζίδης στο 83′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Θύελλα Σαρακηνών – Άρης Νησίου 2-1 (Τελικό)

1-0 Μποζίνης στο 15′

1-1 Γκίνης στο 74′

2-1 Μπαγκής στο 77′

Εθνικός Αριδαίας – Ευρωπός Φούστανης 5-3 (Τελικό)

0-1 Γάτσος στο 12′

1-1  Μαίνος στο 19′

2-1 Ορτζάνης στο 51′

3-1 Χρυσίδης  στο 60′

4-1 Χρυσίδης στο 67′

4-2 Γάτσος στο 74′

5-2 Μίσκος 80′

5-3 Στόικος στο 86′

Ορφέας Ριζαρίου – Πολυκαρπιακός 4-0 (Τελικό)

1-0 Σαβαντόγλου στο 11′

2-0 Τσακώνης στο 24′

3-0 Καραολάνης στο 62′

4-0 Καθρέφτης στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Ποντιακή Ν.Κρ.Βρύσης – Φίλιππος Γιαννιτσών 1-3 (Τελικό)

0-1 Τζιβελέκης με πέναλτι στο 1′

0-2 Αρσήμ στο 12′

0-3 Τζιβελέκης στο 43′

1-3 Ελευθεριάδης στο 90′

Νίκη Αξού – Άρης Λιπαρού 6-3 (Τελικό)

1-0 Βασιλειάδης στο 13′

2-0 1 Χατζηστεφάνου στο 18′

3-0 Χατζηστεφάνου στο 20′

3-1 στο 28′

4-1 Χατζηστεφάνου στο 34′

4-2 Τόπκας στο 39′

5-2 Χαρμάνας στο 52′

5-3 Τόπκας στο 65′

6-3 Χατζηστεφάνου στο 80′

ΜΑ Δροσερού – Άρης Παλαιφύτου 2-4 (Τελικό)

1-0 Μπασδός Μ.Α στο 10′

1-1 Μπουζάνις σο 40′

1-2 Κλέντι στο 63′

1-3 Χατζίδης στο 63′

1-4 Ματεντζόγλου στο 75′

2-4 Μπάσδος  Μ.Κ στο 85′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

ΠΑΣ Σκύδρα 2000 – Δάφνη Παναγίτσας 0-1 (Τελικό)

0-1 Φανόπουλος στο 44′

Νίκη Βορεινού – Αστέρας Νεοχωρίου 0-1 (Τελικό)

0-1 Αντωνιάδης στο 54′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Ηρακλής Αγ.Λουκά – ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γ. 1-2 (Τελικό)

0-1 Συρώκας στο 20′

1-1 Συρώκας στο 24′ με αυτογκόλ

1-2 Συρώκας στο 27′

ΠΑΟ Δάφνης – Απόλλων Ραχώνας 3-0 (Τελικό)

ΑΑ δεν αγωνίστηκε η Ραχώνα .

ΜΑ Ν.Πέλλας – ΠΑΟΚ Δυτικού 2-0 1-0 (Τελικό)

1-0 Χατζιπαρασίδης στο 14′

1-0 Χατζιπαρασίδης στο 85′

More in Α 1ος όμιλος