LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 1-0 (Τελικό)

1-0 Κωττάκης στο 37′

Εδεσσαϊκός – ΑΟ Καρδίας 2-0 (Τελικό)

1-0 Σκαθαρούδης με πέναλτι στο 51′

2-0 Σκαθαρούδης στο 83′

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΑΣ Πρόμαχοι – Δόξα Μαυροβουνίου 1-2 (Τελικό)

0-1 Καρυπίδης στο 2′

1-1 Μήτσκας με πέναλτι στο 29′

1-2 Μπουρνάζης στο 30′

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Δόξα Εξαπλατάνου 1-1 (Τελικό)

0-1 Λεμονάκης στο 23′

1-1 Κοκκινίδης στο 67′

Όλυμπος Αψάλου – Απόλλων 1960 Κρ.Βρύσης 0-3 (Τελικό)

0-1 Μποζίδης στο 42′

0-2 Καραγιάννης στο 64′

0-3 Παπαδόπουλους στο 67′

Εθνικός Γιαννιτσών – ΜΑ Πέλλας 2-1 (Τελικό)

1-0 Κηλίκης στο 5′

2-0 Καμπάνης στο 44′

2-1 Στάνγκος στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Πολυκαρπιακός – Άρης Υδραίας 2-1 (Τελικό) – Ώρα έναρξης 11:00

1-0 Μονογενίδης στο 55′

2-0 Μονογενίδης στο 66′

2-1 Αγαθοκλέους στο 71′

Κόκκινη για την Πολυκάρπη ο Καλαιτζής στο 74

Δόξα Μεγαπλατάνου – ΜΑ Όρμας 1-0 (Τελικό)

1-0 Ελευθεριάδης  Θ. στο 54′

Χαμένο πέναλτι για τον Μεγαπλάτανο ο Ελευθεριάδης στο 80′

Άρης Νησίου – Εθνικός Αριδαίας 4-0 (Τελικό)

1-0 Παγιούλας στο 17′

2-0 Αλεξαδρίδης με πέναλτι στο 57′

3-0 Γκίνης στο 63′

4-0 Τσεγάνης στο 69′

Χαμένο πέναλτι για τον Άρη ο  Τσεγάνης στο 67′

ΠΑΟ Κερασιάς – Ηρακλής Γαρεφείου 5-1 (Τελικό)

0-1 Νικολάου στο 20′

1-1 Πασσαλής Α. στο 40′

2-1 Μάντζιος στο 52′

3-1 Πασσαλής Α. στο 57′

4-1 Τράϊος πέναλτι στο 64′

5-1 Δαλαμάνης στο 75′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Άρης Λιπαρού – ΜΑ Δροσερού 3-2 (Τελικό)

1-0 Μανδάλης στ0 7′

2-0 Βαρβαρέντζης στο 18′

2-1 Ψωμάς στο 24′

3-1 Μανδάλης στο 37′

3-2 Μπάζλος στο 62′

ΜΑ Αρσενίου – Άρης Αθύρων 1-3 (Τελικό)

0-1 Γεωργιάδης στο 40′

0-2 Γεωργιάδης στο 48′

0-3 Γεωργιάδης στο 59′

1-3 Ντουχίδης στο 80′

Άρης Παλαιφύτου – Άρης Αμπελειών 0-4 (Τελικό)

0-1 Παπαδόπουλος στο 10′

0-2 Παπαδόπουλος στο 53′

0-3 Ρίτε στο 66′

0-4 Σιδώρης στο 84′

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Φίλιππος Σταυροδρομίου 1-0 (Τελικό)

1-0 Σωτηριάδης Φ. στο 30′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Δάφνη Παναγίτσας – Αστραπή Ζέρβης 4-2 (Τελικό)

1-0 Πολατίδης στο 20′

2-0 Πολατίδης στο 30′

3-0 Αντωνιάδης στο 42′

3-1 Πλατσίοτας με πέναλτι στο 60′

4-1 Αντωνιάδης στο 67′

4-2 Κιτσούκης Πετ. στο 78′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Δυτικού – Μακεδονικός Γιαννιτσών 2-3 (Τελικό) 

0-1 Καρπατσης Β. (24′)

1-1 Παυλιδης (52′)

2-1 Χωραφας (60′)

2-2 Καρπατσης Α. (68′)

2-3 Καρπατσης Ε. (77′)

ΜΑ Ν.Πέλλας – Ν.Τραπεζούντα Γ. 2-1 (Τελικό)

1-0 Αμαραντίδης στο 15′

1-1 Πλατής στο 44′

2-1 Γιαβάσης στο 60′

ΠΑΟΚ Αραβησσού – ΠΑΟ Δάφνης 2-0 (Τελικό)

1-0 Νικολαίδης στο 56′

2-0 Καρπάς 84′

Αναγέννηση Λιποχωρίου – Ηρακλής Αγ.Λουκά 2-5 (Τελικό)

0-1 Χατζηβασιλειάδης στο  1′

0-2 Χατζηβασιλειάδης στο 11′

0-3 Κουτσός Η.Α στο 21′

1-3 Τσάρας 40′

1-4 Κουτσός Η.Α 54′

1-5 Τσαλικίδης 60′

2-5 χατζηγιαννίδης στο 73′

More in Α 1ος όμιλος