LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Nίκη Καλής – Δόξα Μελισσίου 1-1 (Τελικό)

0-1 Μιοράτζε στο 11′

1-1 Πληκαδίτης στο 27′

Χαμένο πέναλτι για την Καλή από το Μυλωνά στο 52′

Χαμένο πέναλτι για το Μελίσσι από το Φάββα στο 64′

Κόκκινη  για το Μελίσσι ο Τουλγαρίδης στο 80′

ΜΑ Εσωβάλτων – Ακρίτας Σωσάνδρας 1-5 (Τελικό)

1-0 Σταυρίδης στο 20′

1-1 Τσίκος στο 40′

1-2 Κοτζαμανώλης στο 57′

1-3 Τσίκος στο 62′

1-4 Βασιλόπουλος στο 70′

1-5 Βασιλόπουλος στο 79′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Ελπίδα Έδεσσας – Θύελλα Σαρακηνών 1-0 (Τελικό)

1-0 Χαραλάμπους στο 26′

Κόκκινη για την Θύελλα ο Θωμάς Ε. στο 28′

Κόκκινη για την Ελπίδα στο 68′

ΜΑ Άρνισσας – Μ.Θ. Λυκοστόμου 1-0 (Τελικό)

1-0  Σαββαΐδης με πέναλτι στο 64′

Ευρωπός Φούστανης – Ορφέας Ριζαρίου 0-4 (Τελικό)

0-1 Σαμπάν στο 40′

0-2 Σιδηρόπουλος στο 45′

0-3 Καραολάνης στο 47′

0-4 Καραολάνης στο 75′

Κόκκινη για την Φούστανη ο Λεμονίδης στο 80′

Κόκκινη για το Ριζάρι ο Σασαρίδης στο 85′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Δαμιανού 1-2 (Τελικό)

1-0 Τζεβελέκης στο 7′

1-1 Σωτηριάδης με πέναλτι στο 64′

1-2 Παπαδόπουλος στο 86′

Ποντιακή Ν.Κρ.Βρύσης – Νίκη Αξού 2-3 (Τελικό)

0-1 Ξενίδης στο 36′

1-1 Γάτσος στο 45′

1-2 Δημητριάδης στο 80′

2-2 Γάτσος στο 83′

2-3 Βασιλειάδης στο 87′

Άγιαξ Πέλλας – Ολυμπιακός Γαλατάδων 0-8 (Τελικό)

0-1 Χαραλαμπίδης στο 24′

0-2 Χαραλαμπίδης στο 31′

0-3 Χαραλαμπίδης στο 37′

0-4 Χαραλαμπίδης στο 48′

0-5 Χαραλαμπίδης στο 52′

0-6 Χαραλαμπίδης στο 60′

0-7 Ισλάκογλου στο 63′

0-8 Μάλαμας στο 82′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αστέρας Νεοχωρίου – Ν.Πυρσός Πετριάς 4-2 (Τελικό)

1-0 Καρυπίδης στο 19′

2-0 Αντωνιάδης Χ. με πέναλτι στο 23′

3-0 Ταστεμίρογλου 52′

3-1 Συλλέκτης στο 75′

4-1 Αυτογκόλ

4-2 Μουσικός στο 87′

Νίκη Βορεινού – Μακεδονικός Έδεσσας 6-0 (Τελικό)

1-0 Γέργης στο 25′

2-0 Στεφανίδης στο 29′

3-0 Στεφανίδης στο 52′

4-0 Γέργης στο 63′

5-0 Γέργης στο 75′

6-0 Κουκουλίδης στο 88′

Ένωση Τσάκων – Αναγέννηση Δωροθέας 0-0 (Τελικό)

Εθνικός Γραμματικού – ΠΑΣ Σκύδρας 2000 2-2 (Τελικό)

0-1 Γραμματόπουλος στο 6′

1-1 Μακρίδης στο 60′

1-2 Τελιανίδης στο 82′

2-2 Γιούρος στο 90′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γ. – Απόλλων Ραχώνας 3-0 (Τελικό)

1-0 Μιτρέντζης στο 2′

2-0 Σωμονούδης στο 40′

3-0 Λαζαριδης στο 60′

More in Α 1ος όμιλος