LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Αλμωπός Αριδαίας 1-1 (Τελικό)

0-1 Χαρίσης στο 13′

1-1 Σκλοιοπηδης στο 35′

Εδεσσαϊκός – Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων 0-3 (Τελικό)

0-1 Παρτσόπουλος στο 21′

0-2 Κίτσας στο 27′

0-3 Παρτσόπουλος στο 40′

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Εξαπλατάνου – Δόξα Π.Μυλοτόπου 6-1 (Τελικό)

1-0 Μποζίνης στο 3′

2-0 Λεμονάκης στο 12′

3-0 Λεμονάκης στο 18′

4-0 Λεμονάκης στο 35′

5-0 Παπαδόπουλος στο 39′

5-1 Θέμελης στο 54′

6-1 Χαλκίδης στο 62′

Ακρίτας Σωσάνδρας – Δόξα Μαυροβουνίου 0-1 (Τελικό)

0-1 Γκότσης στο 52′

ΜΑ Πέλλας – Δόξα Μελισσίου 1-1 (Τελικό)

1-0 Ρέκος στο 40′

1-1 Σιδηρόπουλος  στο 56′

Απόλλων 1960 Κρ.Βρύσης – Δόξα Μανδάλου 1-2 (Τελικό)

1-0 Καραγιάννης στο 16′

1-1 Τσιλογλανίδης στο 34′

1-2 Καραδήμος στο  88′

ΜΑ Εσωβάλτων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-3 (Τελικό)

0-1 Τερζής στο  21′

1-1 Μιχαηλίδης με πέναλτι στο 33′

2-1 Μιχαηλίδης στο 40′

2-2 Τερζής στο 69′

2-3 Τερζής στο  78′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

(Ώρα Έναρξης 12:00) Άρης Υδραίας – Θύελλα Σαρακηνών 0-2 (Τελικό)

1-0 Τσόρμπας Ε. στο 38′

Χαμένο πέναλτι για την Θύελλα από τον Μπαγκή στο 62′

0-2 Νάνος Γ. στο 70′

Μ.Θ. Λυκοστόμου – Ελπίδα Έδεσσας 0-0 (Τελικό)

Πολυκαρπιακός – Δόξα Μεγαπλατάνου 2-3 (Τελικό)

0-1  Ελευθεριάδης στο 17′

1-1 Αθανασίου  στο 25′

2-1 Κόγιος στο 29′

2-2 Τζίνγκας στο 37′

Διακοπή του παιχνιδιού στο 91′

2-3 Ελευθεριάδης με πέναλτι στο 92′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Άρης Αθύρων – Ολυμπιακός Γαλατάδων 1-2 (Τελικό)

0-1 Γεωργιάδης στο 13′

0-2 Ισλάκογλου στο 42′

1-2 Μουχτάρης στο 75′

Άρης Αμπελειών – Νίκη Αξού 0-1 (Τελικό)

0-1 Σταυρίδης  στο 44′

Φίλιππος Σταυροδρομίου – ΠΑΟΚ Δαμιανού 4-0 (Τελικό)

1-0 Κουκούδας στο 29′

2-0 Ελέζη στο 41′

3-0 Χατζηβασιλειάδης στο 60′

4-0 Χατζηβασιλειάδης στο 71′

ΜΑ Αρσενίου – Άρης Λιπαρού 0-4 (Τελικό)

0-1  Βαρβαρέντσης  στο 3′

0-2 Τόπκας στο 17′

0-3 Τόπκας στο 18′

0-4 Τόπκας στο 30′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

(Ώρα Έναρξης 11:00) Ένωση Τσάκων – Νίκη Βορεινού 5-1 (Τελικό)

1-0 Πέτσος Γ. στο 4′

2-0 Πέτσος Χ. στο 11′

3-0 Πέτσος Χ. στο 38′

4-0 Πέτσος Χ. στο 42′

4-1 Κουκουλίδης στου 57′

5-1 Δούδης στο 68′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών – ΠΑΟ Δάφνης 1-0 (Τελικό)

1-0 Καλαϊτζής στο  64′

Ηρακλής Αγ.Λουκά – ΠΑΟΚ Δυτικού 1-2 (Τελικό)

0-1 Ανδρεάδης Ι. στο 5′

1-1 Τσιουμαντάνης στο  30′

1-2 Χωραφάς Ι. με πέναλτι στο 76′

ΠΑΟΚ Αραβησσού – ΜΑ Ν.Πέλλας 2-2 (Τελικό)

0-1 Βουζαξάκης στο 1′

1-1 Κενανόπουλος με πέναλτι 65′

1-2 Γιαβάσης στο 81′

2-2 Πάλιος στο 84′

Αναγέννηση Λιποχωρίου – Μακεδονικός Γιαννιτσών 0-2 (Τελικό)

ο-1 Καρπάτσης Δ. στο 14′

0-2 Δραγούμης  27′

Απόλλων Ραχώνας – Ν. Τραπεζούντα Γ. 4-1 (Τελικό)

1-0 Αντωνιάδης στο 15′

2-0 Ευθυμιάδης στο  27′

2-1  στο 42′

3-1 Αντωνιάδης στο 64′

4-1 Ευθυμιάδης στο 72′

More in Α 1ος όμιλος