LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 16:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1 (Τελικό)

0-1 Ταχμαζίδης στο 8′

Κόκκινη για τον Αλμωπό ο Μουλάς στο 36′

1-1 Χαρίσης στο 44′

Κόκκινη για τον Λαγκαδά στο 90′

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός 4-3 (Τελικό)

0-1 Καράμπελας στο 45′

0-2 Ταουσιάνης στο 62′

1-2 Προβατίδης με πέναλτι στο 65′

1-3 Σκαθαρούδης στο 67′

2-3 Προβατίδης στο 74′

3-3 Ματζίρης στο 90′

4-3 Ματζίρης στο 92′

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Π.Μυλοτόπου – Ακρίτας Σωσάνδρας 1-4 (Τελικό)

0-1 Κουντουράς στο 40′

0-2 Βασιλόπουλος στο 53′

0-3 Βασιλόπουλος στο 59′

1-3 Ραμπούσης στο 65′

1-4 Δούμος στο 90′

Δόξα Μαυροβουνίου – Απόλλων 1960 Κρ.Βρύσης 1-1 (Τελικό)

1-0 Καρυπίδης  στο 10′

1-1 Ορφανίδης στο 89′

Δόξα Μελισσίου – Όλυμπος Αψάλου 4-0 (Τελικό)

1-0 Μαμής στο 39′

2-0 Μαμής στο 52′

3-0 Νιοράτζε 56′

4-0 Μαμής στο 72′

ΑΣ Πρόμαχοι – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1 (Τελικό)

1-0 Μάρκου στο 58′

1-1 Λαζαρίδης στο 85′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

ΜΑ Όρμας – Πολυκαρπιακός 1-2 (Τελικό)

0-1 Μονογενίδης στο 35′

1-1 Σπρίτος στο 42′

1-2 Αθανασίου στο 80′

Δόξα Μεγαπλατάνου – Ευρωπός Φούστανης 6-0 (Τελικό)

1-0 Φουντουκίδης στο 28′

2-0 Φουντουκίδης στο 53′

3-0 Παρτσανάκης στο 59′

4-0 Φουντουκίδης στο 62′

5-0 Παρτσανάκης στο 67′

6-0 Σωτιαριάδης στο 72′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Γιαννιτσών – Άρης Αθύρων 2-0 (Τελικό)

1-0 Τζεβελέκης με πέναλτι στο 6′

2-0 Ζαφηρείου στο 85′

ΜΑ Δροσερού – Άρης Αμπελειών 0-4 (Τελικό)

0-1 Μαραντίδης στο 14′

0-2 Παπαδόπουλος στο 22′

0-3 Παπαδόπουλος στο 34′

0-4 Σιδηρόπουλος στο  40′

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Φίλιππος Σταυροδρομίου 1-1 (Τελικό)

1-0 Χαραλαμπίδης στο 30′

1-1 Μουρατίδης στο 37′

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Άρης Παλαιφύτου 2-1 (Τελικό)

1-0 Γρηγοριάδης στο 27′

1-1 Χαρτζίδης στο  55′

2-1 Αργυρίου στο 82′

Άγιαξ Πέλλας – Άρης Λιπαρού 1-9 (Τελικό)

0-1 Παλάμης στο 32′

0-2 Τόπκας στο 37′

0-3 Βαρδαρέντζης στο 45′

0-4 Βαρδαρέντζης στο 52′

0-5 Τόπκα στο 60′

0-6 Μανγκανάρης 64′

0-7 Εριόλ στο 70′

0-8 Εριόλ στο 72′

1-8 στο 76′

1-9 Μηνάς στο 84′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Μακεδονικός Έδεσσας – Ένωση Τσάκων 3-2 (Τελικό)

1-0 Ρέντζια στο 24′

1-1 Πέτσος στο 40′

1-2 Πέτσος στο 52′

2-2 Μακρίδης στο 59′

3-2 Μπογδάνης  90′

Ν.Πυρσός Πετριάς – Νίκη Βορεινού 2-1 (Τελικό)

1-0 Στογιαννίδης στο 5′

1-1 Γκέρτση στο 38′

2-1 Αργυρόπουλος στο 85′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Δυτικού – ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών 2-4 (Τελικό)

0-1 Μητρέντσης (2′)

1-1 Σανοζίδης με πεν. (5′)

1-2 Λαζαρίδης (12′)

1-3 Καλαϊτζής (40′)

2-3 Σανοζίδης (51′)

2-4 Καλαϊτζής (69′)

Ηρακλής Αγ. Λουκά – Απόλλων Ραχώνας 4-2 (Τελικό)

1-0 Τσιουμαντάνης στο 12′

1-1 Ξενίδης στο 30′

2-1 Τσιουμαντάνης στο 40′

3-1 Κουτσός Η. στο 60′

4-1 Κουτσός Η. στο 74′

4-2 Ξενίδης στο 87′

Ν.Τραπεζούντα – ΠΑΟΚ Αραβησσού 1-7 (Τελικό)

0-1 Παρόγλου στο 10′

0-2 Κοπάτσης στο 25′

0-3 Κοπάτσης στο 43′

0-4 Κοπάτσης στο  44′

0-5 Νικολαίδης στο  46′

0-6 Χαρβατζόγλου στο 51′

1-6 Κέσογλου με πέναλτι στο 55′

1-7 Πάλιος στο 61′

More in Α 1ος όμιλος