LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββάτου

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 16:00

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Εξαπλατάνου – ΜΑ Πέλλας 1-0 (Τελικό)

1-0 Μποζίνης Γ. στο 52′

Δόξα Μανδάλου – Εθνικός Γιαννιτσών 5-1 (Τελικό)

Χαμένο πέναλτι για το Μάνδαλο ο Αναστασιάδης στο 30′

1-0  Τσιλογλανίδης στο 42′

Κόκκινη Βοτάρης για τον Εθνικό στο 51′

2-0 Καραδήμος με πέναλτι στο 57′

2-1 Δουλκερίδης στο 67′

3-1 Κουτρούμπαλος στο 79′

4-1 Καραδήμος στο 90′

5-1 Αναστασιάδης στο 92′

Νίκη Καλής – ΜΑ Εσωβάλτων 7-3 (Τελικό)

1-0 Καραγκιαούρης στο 18′

1-1 Μιχαηλίδης στο 25′

2-1 Λιτοβολής στο 30

3-1 Λιτοβολής στο 32′

4-1 Λιτοβολής στο 36′

5-1 Σίσκος στο 53′

6-1 Λιτοβολής στο 59′

6-2 Σκορμπίλεβα 67′

6-3 Σίμος στο 74′

7-3 Μυλωνάς στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Ελπίδα Έδεσσας – Ορφέας Ριζαρίου 2-0 (Τελικό)

1-0 Χατζηγεωργίου στο 15′

2-0 Φουδούλης στο 80′

Μ.Θ. Λυκοστόμου – Ηρακλής Γαρεφείου 5-0 (Τελικό)

1-0 Νάνος στο 10′

2-0 Παλτίδης στο 14′

3-0 Νάνος στο 45′

4-0 Στοϊκος Ν. με πέναλτι στο 62′

5-0 Δίος Γ. στο 84′

Εθνικός Αριδαίας – Άρης Υδραίας 2-2 (Τελικό)

0-1 Φανιάδης στο 8′

0-2 Καρράς στο 30′

1-2 Ορτζάνης στο 41′

2-2 Μίσκος στο 71′

Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΟ Κερασιάς 7-0 (Τελικό)

1-0 Β.Τσόρμπας στο 21′

2-0 Ε.Τσόρμπας στο 35′

3-0 Γ.Νάνος στο 50′

4-0 Λ.Θωμάς στο 60′

5-0 Παπαδόπουλος στο 65′

6-0 Β.Τσόρμπας στο 72′

7-0 Παπαδόπουλος στο 80′

Άρης Νησίου – ΜΑ Άρνισσας 2-0 (Τελικό)

1-0 Τσεγάνης στο 41′

2-0 Παπουλίδης στο 63′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Νίκη Αξού – ΑΕΚ Καρυώτισσας 6-0 (Τελικό)

1-0 Μουρατίδης στο 4′

2-0 Δημητριάδης στο 8′

3-0 Δημητριάδης στο 20′

4-0 Με αυτογκόλ απο τον Κουκουσιάρη στο 40′

5-0 Χατζηστεφάνου στο 55′

6-0 Δημητριάδης στο 69′

Π.Νεολαία Κρ.Βρύσης – ΜΑ Αρσενίου 7-0 (Τελικό)

1-0 Ξανθόπουλος στο 2′

2-0 Γάτσος στο 4′

3-0 Ελευθεριάδης στο 31′

4-0 Ασλανίδης στο 40′

5-0 Γάτσος στο 52′

6-0 Ελευθερίου Χ του Γ. στο 60′

7-0 Ελευθερίου Χ του Γ. στο 65

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αστέρας Νεοχωρίου – Δάφνη Παναγίτσας 7-2 (Τελικό)

0-1 Παρασκευόπουλος στο 1′

1-1 Καραγιαννίδης στο 27′

2-1 Μαντζερίδης Π. στο 34′

3-1 Καραγιαννίδης στο 52′

4-1 Τσολερίδης στο 64′

5-1 Μπαρούτογλου στο 72′

6-1 Σούτγλου 80′

7-1 Καραγιαννίδης στο 84′

7-2 Πολατίδης στο 87′

ΠΑΣ Σκύδρα 2000 – Αστραπή Ζέρβης 2-1 (Τελικό)

1-0 Λαζαρίδης στο 26′

1-1 Γιάνγκου Δ. στο 47′

2-1 Λαζαρίδης στο 68′

Αναγέννηση Δωροθέας – Εθνικός Γραμματικού 2-1 (Τελικό)

1-0 Τζίκεα στο 1′

1-1 Μακρίδης στο 16′

2-1 Σταματιάδης Χ. στο  90′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟ Δάφνης – Αναγέννηση Λιποχωρίου 5-3 (Τελικό)

1-0 Γονατιάδης στο 4′

1-1 Σάλα στο 15′

2-1 θεοδωρίδης στο  22′

3-1 Γονατιάδης στο 44′

4-1 θεοδωρίδης στο 62′

4-2 Τσεμπεγλίδης στο 70 ‘

5-2 Σπυρίδης στο 78′

5-3 Τζότζος στο 82’

Μακεδονικός Γιαννιτσών – ΜΑ Ν.Πέλλα 2-0 (Τελικό)

1-0 Κεμεντζετζίδης στο 38′

2-0 Καρπάτσης στο 42′

More in Α 1ος όμιλος