LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 16:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα 3-1 (Τελικό)

0-1 Κωτσόπουλος στο 2′

1-1 Μεντί Κρ. στο 7′

2-1 Χαρίσης στο 46′

3-1 Μεντής Α. στο 57′

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Εδεσσαϊκός 0-1 (Τελικό)

0-1 Μπουράκης στο 39′

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Π.Μυλοτόπου – Απόλλων 1960 Κρ.Βρύσης 0-3 (Τελικό)

0-1 Μωυσίδης στο 5′

0-2 Μποζίδης στο 24′

0-3 Μωυσίδης στο 57′

ΜΑ Πέλλας – Όλυμπος Αψάλου 2-1 (Τελικό)

0-1 Φαφούτης στο 20′

1-1 Μεταξάς στο 53′

2-1 Μπρατσούδης στο 90′

Ακρίτας Σωσάνδρας – Εθνικός Γιαννιτσών 0-4 (Τελικό)

0-1 Τουρμπέσης με αυτογκόλ στο 7′

0-2 Χωραφάς στο 14′

0-3 Κηλίκης στο 73′

0-4 Μπαμπαλής στο 88′

Δόξα Εξαπλατάνου – ΜΑ Εσωβάλτων 2-1 (Τελικό)

1-0 Λεμονάκης στο 40′

2-0 Μποζίνης στο 60′

2-1 Μιχαηλίδης Α. στο 77′

2 Αποβολές για τα Εσώβαλτα ο Πάρδας 43′ , Σκορμπίλεβα 90′

Δόξα Μαυροβουνίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών  4-0 (Τελικό)

1-0 Καρυπίδης στο 12′

2-0 Γιαουτζής με πέναλτι στο 53′

3-0 Καρυπίδης στο 75′

4-0 Ιωαννίδης στο 90′

Δόξα Μελισσίου – ΑΣ Πρόμαχοι 2-1 (Τελικό)

1-0 Μαμμής στο 40′

2-0 Σιδηρόπουλος στο 54′

2-1 Καραγιαννίδης στο 89′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Ηρακλής Γαρεφείου – Πολυκαρπιακός 0-5 (Τελικό)

0-1 Τοσουνίδης στο 13′

0-2 Καράτζιος στο 23′

0-3 Αθανασίου στο 77′

0-4 Αθανασίου στο 81′

0-5 Κόγιος στο 86′

ΜΑ Όρμας – Άρης Νησίου 0-4 (Τελικό)

0-1 Γκίνης στο 47′

0-2 Παπουλίδης στο 65′

0-3 Γκίνης στο 77′

0-4 Χατζηανδρέου με πέναλτι στο 90′

Αποβολή(Κόκκινη) για την Όρμα ο Μπίτσας στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Άρης Αμπελειών – ΑΕΚ Καρυώτισσας 2-3 (Τελικό)

1-0 Βουσβούρης στο 33′

2-0 Μαραντίδης στο 60′

2-1 Στεργίου Μ. στο 70′

2-2 Γεωργιάδης στο 82′

2-3 Ελευθεριάδης στο 90′

Άρης Αθύρων – Άρης Παλαιφύτου 1-2 (Τελικό)

0-1 Σνάλα στο 15′

1-1 Πειτζίκας στο 18′

1-2 Αρτεμιάδης στο 51′

ΜΑ Δροσερού – ΜΑ Αρσενίου 1-1 (Τελικό)

0-1 Καρυπίδης στο 30′

1-1 Μπάσδος στο 59′

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Άρης Λιπαρού 3-0 (Τελικό)

1-0 Χαραλαμπίδης στο 33′

2-0 Ντούφος στο 71′

3-0 Σταυρίδης με πέναλτι στο 74′

More in Α 1ος όμιλος