LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ του κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (29/09) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ του κυπέλλου ΕΠΣ Πέλλας και 2ου ομίλου Γ’ Εθνικής, Κυριακή (29/09)

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:00

Γ’ Εθνική 2ος Όμιλος

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0 (Τελικό)

1-0 στο 27′ Μεντής

2-0 στο 35′ Πέττας

Αγροτικός Αστέρας – Θύελλα Σαρακηνών 0-0 (Τελικό)

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΑΟ Σειρήνα 5-0 (Τελικό)

1-0 στο 3′ Χαρίσης

2-0 στο 19′ Κωνσταντίνου

3-0 στο 40′ Χαρίσης με πέναλτι

4-0 Βασαΐτης

5-0 Αζούδης

Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς 0-0 (Τελικό)

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Θερμαϊκός Θέρμης 0-4 (Τελικό)

0-1 στο 10′ Αχαλινόπουλος

0-2 στο 21′ Μαυρομάτης

0-3 στο 57′ Γραβάρης

0-4 στο 66′ Μαυρομάτης

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας – Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0 (Τελικό)

1-0 στο 53′ Ξανθόπουλος με πέναλτι

2-0 στο 82′ Γκέρι

3-0 στο 87′ Κύρκου

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:30

Κύπελλο ΕΠΣ Πέλλας

(11:00) Δόξα Μεγαπλατάνου – Άρης Λουτρακίου 5-1 (Τελικό)

0-1 στο 14′ Νούσκας Μ. με πέναλτι

1-1 στο 40′ Παπαδόπουλος

2-1 στο 45′ αυτογκολ Καραδοσίδης

3-1 στο 57′ Σεφερίδης

4-1 στο 69′ Παπαδόπουλος

5-1 στο 80′ Χρυσίδης

ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου – ΑΣ Πρόμαχοι 3-4 (Τελικό)

1-0 στο 10′ Βαρδαρέντσης

1-1 στο 29′ Τρίψης

2-1 στο 33′ Αλμαλής

2-2 στο 47′ Μονογενίδης

2-3 στο 51′ Τρίψης

3-3 στο 73′ Βαρδαρέντσης

3-4 στο 84′ Κοτζαμανώλης

Αποβολή Στεφάνου του Μαυροβουνίου

ΑΣ Σεβαστιανά 2018 – Εδεσσαϊκός 0-9 (Τελικό)

0-1 στο 11′ Τούφας

0-2 στο 17′ Φουδούλης

0-3 στο 20′ Τσολακίδης

0-4 στο 36′ Παπουτσίδης

0-5 στο 63′ Μανιός

0-6 στο 75′ Μανιός

0-7 στο 77′ Φουδούλης

0-8 στο 80 αυτογκόλ Σιόζιος

0-9 στο 82′ Φουδούλης

Αναγέννηση Δωροθέας – Νίκη Καλής 2-4 (Τελικό)

0-1 στο 25′ Κατηριάδης με πέναλτι

0-2 στο 32′ Σαρίδης

0-3 στο 56′ Σαρίδης

1-3 στο 58′ Νούσης

2-3 στο 75′ Κλεισούρης με πέναλτι

2-4 στο 83′ Πληκαδίτης

Άρης Νησίου – Όλυμπος Αψάλου 5-0 (Τελικό)

1-0 στο 7′ Σίσκος

2-0 στο 18′ Μούλας

3-0 στο 30′ Μάντζιος

4-0 στο 43′ Μάντζιος

5-0 στο 90′ Παπουλίδης

Μακεδονικός Έδεσσας – Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 1-4 (Τελικό)

0-1 στο 17′ Νάνος

0-2 στο 40′ Κοκτσίδης

1-2 στο 56′ Ασβεστόπουλος

1-3 στο 67′ Νάνος

1-4 στο 83′ Νάνος

Άρης Παλαιφύτου – Άρης Αθύρων 4-1 (Τελικό)

1-0 στο 10′ Νικολαΐδης

2-0 στο 21′ Πασπαλάς

3-0 στο 33′ Πασπαλάς

3-1 στο 43′ Λογοθετίδης

4-1 στο 83′ Καρυπίδης

Εθνικός Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Δαμιανού 2-0 (Τελικό)

1-0 στο 36′ Σιδέρης

2-0 στο 83′ Χατζηστεφάνου

Φίλιππος Γιαννιτσών – Ηρακλής Αγ. Λουκά 4-1 (Τελικό)

0-1 στο 25′ Κουτσός

1-1 στο 30′ Γρηγορίου

2-1 στο 58′ Περπερίδης

3-1 στο 75′ Περπερίδης

4-1 στο 80′ Γιαλαμπούκης

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Νίκη Αξού 3-2 (Τελικό)

0-1 στο 25′ Τερζής

1-1 στο 32′ Πρέτσι

1-2 στο 55′ Αλμπάνης

2-2 στο 81′ Καμπούρης με πέναλτι

3-2 στο 89′ Βογιατζής

More in Γ' ΕΘΝΙΚΗ