LIVE:Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE:Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΏΡΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός 1-0 (Τελικό)

1-0 Ελευθεριάδης Λ. στο 82′

Αποβολή Ελευθεριάδης Γ. (Α) (90′)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Εδεσσαϊκός 0-3 (Τελικό)

0-1 Ταουσάνης στο 21′

0-2 Παπαγεωργίου στο 68′

0-3 Σκαθαρούδης στο 76′

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Νίκη Καλής 3-1 (Τελικό)

1-0 Στεφανίδης στο 40′

2-0 Πισμησάκης στο  52′

3-0 Λαζαρίδης στο 62

3-1 Μυλωνάς  στο 76′

Όλυμπος Αψάλου – Δόξα Μαυροβουνίου 1-4 (Τελικό)

1-0 Γιαουτζής με πέναλτι στο 46′

1-1 Σιδηρόπουλος στο 48′

1-2 Καρυπίδης στο 89′

1-3 Γκότσης στο 90+

1-4 Καρυπίδης στο 90+3

Ακρίτας Σωσάνδρας – ΜΑ Πέλλας 1-2 (Τελικό)

1-0 Πασχούλης στο 67′

1-1 Πλιόγκας στο 76′

1-2 Αβραάμ στο 82′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Πολυκαρπιακός – Εθνικός Αριδαίας 0-1 (Τελικό)

0-1 Κλεισούρης στο 75′

Αποβολή ο Ορτζάνης στο 25′ για τον Εθνικό.

Άρης Υδραίας – Μ.Θ. Λυκοστόμου 0-0 (Τελικό)

Κερασιά – Όρμα 4-6 (Τελικό)

0-1 Σπρίτας στο 6′

0-2 Σπρίτας στο 10′

1-2 Μάντζιος στο 19′

1-3 Νουσης στο 26′

1-4 Νούσης στο 30′ με πέναλτι

2-4 Πασαλής Α. στο 35′

3-4 Μάντζιος στο 39′

3-5 Σαμαράς στο 43′

3-6 Νουσης στο 57′

4-6 Μάντζιος πέναλτι 76′

Αποβολή ο Χρήστου στο 50′ για την Ορμά

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Άρης Λιπαρού – Ποντιακή Ν.Κρ.Βρύσης 3-1 (Τελικό)

1-0 Παλάνης με πέναλτι στο 10′

2-0 Τόπκας στο 20′

2-1 Γάτσος στο 39′

3-1 Παλάνης στο 88′

Αποβολή ο Τόπκας στο 70′ για το Λιπαρό.

ΜΑ Αρσενίου – ΠΑΟΚ Δαμιανού 1-3 (Τελικό)

1-0 Ταρπάνης στο 43′

1-1 Μποζίδης στο 51′

1-2 Παπαδόπουλος στο 61′

1-3 Μποζίδης στο 70′

Άρης Παλαιφύτου – Νίκη Αξού 0-3 (Τελικό)

0-1 Δημητριάδης στο 7′

0-2 Δημητριάδης στο 70′

0-3 Δημητριάδης στο 74′

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Ολυμπιακός Γαλατάδων 0-0 (Τελικό)

Φίλιππος Σταυροδρομίου – ΜΑ Δροσερού 6-0 (Τελικό)

1-0 Χατζηβασιλιάδης  στο 15′

2-0 Μπάμπος στο 35′

3-0 Κούκουρας στο 45

4-0 Μπάμπος στο 60′

5-0 Ελέζη στο 72′

6-0 Στεφάνου στο 80′

Αποβολή ο Κοσμίδης στο 30′ για το Δροσερό.

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Ένωση Τσάκων – Αστέρας Νεοχωρίου 3-3 (Ώρα έναρξης: 11:00) (Τελικό)

0-1 Μαντζερίδης στο 11′

0-2 Τσολερίδης στο 24′

1-2 Πέτσος Χ. στο 54′

1-3 Αντωνιάδης Χ. στο 55′

2-3 Πέτσος Χ. στο 60′

3-3 Γιαρντίμ στο 78′

Δάφνη Παναγίτσας – Μακεδονικός Έδεσσας 1-0 (Τελικό)

1-0 Παπαδόπουλος στο 35′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Αραβησσού – ΠΑΟΚ Δυτικού 4-1 (Τελικό)

1-0 Νικολαίδης στο 12′

2-0 Κοπάτσης στο 24′

3-0 Νικολαίδης στο 31′

4-0 Νικολαίδης στο 40′

4-1 Ανδρεάδης με πέναλτι 63′

Αναγέννηση Λιποχωρίου – ΜΑ Ν.Πέλλας 3-3 (Τελικό)

0-1 Σαρίπαπας στο 7′

1-1 Σάλλας στο 22′

1-2 Χτζγπαρασιδης στο 49′

2-2 Καραϊσκάκη στο 60′

3-2 Μαυρουδης 75

3-3 Σαρίπαπας στο 89′

Απόλλων Ραχώνας – Μακεδονικός Γιαννιτσών 3-2 (Τελικό)

1-0 Ευθυμιάδης στο  7′

2-0 Ευθυμιάδης στο 55′

2-1 στο 65′

3-1 Ξενίδης Κ. στο 78′

3-2 στο 84′

More in Α 1ος όμιλος