LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

LIVE: Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας της Κυριακής

LIVE ΜΕΤΑΔΟΣΗ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΝΕΩNΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 15:00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλμωπός – ΑΕ Καρίτσας 2-0 (Τελικό)

1-0 Γκάντολι με πέναλτι στο 20′

2-0 Γκάντολι στο 38′

Πιερικός  – Εδεσσαικός 1-1 (Τελικό)

1-0 Κατσιαμήτας στο 42′

1-1 Καράμπελας στο 90′

A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Δόξα Μαυροβουνίου 1-5 (Τελικό)

0-1 Καρυπίδης στο 40′

1-1 Στεφανίδης στο 42′

1-2 Σιδέρης στο 43′

1-3 Ζαχαριάδης στο 70′

1-4 Καρυπίδης στο 77′

1-5 Νάτσης στο 80΄

Όλυμπος Αψάλου – Μ.Α Πέλλας 1-6 (Τελικό)

0-1 Γουστερής στο 5′

1-1 Καραισαρίδης στο 17′

1-2 Μπρατσούδης στο 19′

1-3 Γουστερής στο 31′

1-4 Γουστερής στο 53′

1-5 Ζούζουλας στο 76′

1-6 Μπρατσούδης στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Πολυκαρπιακός-Ηρακλής Γαρεφίου 5-0 (Τελικό)

1-0 Κιουλτζ’οπουλος στο 46′

2-0 Μονογενίδης στο 66′

3-0 Καράτζιος στο 77′

4-0 Μονογενίδης στο 83′

5-0 Ρακιάρης στο 89′

Κερασιά-Ορφέας Ριζαρίου 1-6 (Τελικό)

0-1 Τσόρμπας στο 4′

0-2 Καραολάνης στο 19′

1-2 Πασσαλής στο 53′

1-3 Καραολάνης στο 54′

1-4 Τσόρμπας στο 67′

1-5 Ταχίρι στο 77′

1-6 Μίσκος στο 84′

Μ.Α Άρνισσας-Εθνικός Αριδαίας 0-0 (Τελικό)

Άρης Νησίου-Μ.Α Όρμας 2-0 (Τελικό)

1-0 Τσακώνης με πέναλτι στο 30′

2-0 Αλεξανδρίδης στο 59′

Δόξα Μεγαπλατάνου-Θύελλα Σαρακηνών 0-4 (Τελικό)

0-1 Παπαδόπουλος στο 2′

0-2 Ρώσσης στο 37′

0-3 Μπαγκής στο 64′

0-4 Νάνος στο 84′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Σταυροδρομίου-Φίλιπππος Γιαννιτσών 3-1 (Τελικό)

1-0 Θεοδώρου στο 30′

2-0 Χατζηβασιλειάδης στο 56′

2-1 Χατζηχρήστος στο 62′

3-1 Παπαδόπουλος στο 90′

ΑΕΚ Καρυώτισσας-Άρης Αμπελειών 0-2 (Τελικό)

0-1 Κουλούδης στο 65′

0-2 Σιδώρης Μ. στο 90′

Άρης Παλαιφύτου-Άρης Αθύρων 4-2 (Τελικό)

1-0 Μυστακίδης στο 41′

2-0 Αρτεμιάδης στο 55′

2-1 Ριζόπουλος στο 64′

2-2 Μουχτάρης με πέναλτι στο 71′

3-2 Ματετζόγλου με πέναλτι στο 77′

4-2 Αρτεμιάδης στο 80′

Μ.Α Αρσενίου-Μ.Α Δροσερού 1-3 (Τελικό)

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αναγέννηση Δωροθέας-Αστέρας Νεοχωρίου 3-1 (Τελικό)

0-1 Καραγιαννίδης στο 15′

1-1 Τσάλμας στο 20′

2-1 Σταματιάδης Χ. στο 36′

3-1 Κόγιος Σ. στο 48′

Δάφνη Παναγίτσας-Πυρσός Πετριάς  5-0 (Τελικό)

1-0 Μισαηλίδης στο 23′

2-0 Παπαδόπουλος στο 39′

3-0 Φανόπουλος στο 58′

4-0 Μισαηλίδης στο 63′

5-0 Μισαηλίδης στο 67′

Εθνικός Γραμματικού – Ένωση Τσάκων 0-0 (Αναβλήθηκε) 

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Ηρακλής Αγ.Λουκά-Νέα Τραπεζούντα Γιαννιτσών 5-1 (Τελικό)

1-0 Τσαλικίδης στο 18′

2-0 Καζαντζίδης στο 39′

3-0 Καζαντζίδης  στο 53′

4-0 Τζιουμαντάνης στο 64′

4-1 Πλατής στο 74′

5-1 Καζαντζίδης στο 85′

Απόλλων Ραχώνας-Μ.Α Ν.Πέλλας 1-4 (Τελικό)

0-1 Κιοσελάκης στο 18′

0-2 Σαρήπαπας στο 34′

1-2 Αντωνιάδης Π. στο 53′

1-3 Βουζουξάκης στο 61′

1-4 Χατζηπαρασίδης στο 74′

Αναγέννηση Λιποχωρίου-ΠΑΟΚ Αραβησσού 2-9 (Τελικό)

0-1 Γρηγοριαδης στο 11′

0-2 Θεογνώστου στο 17′

0-3 Μαναβάκης στο 25′

0-4 Καρπάς στο 35

0-5 Κιόσης Δ. στο 43′

0-6 Κιόσης Γ. στο 46′

1-6 Σάλα στο 60

1-7 Φυντάνης στο 64′

1-8 Κοπάτσης στο72′

2-8 Μαυρίδης στο 80′

2-9  Λυσίτσας στο 86′

More in Α 1ος όμιλος