Το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Πέλλας … – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Πέλλας …

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

2η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

3η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

4η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

5η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

6η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

7η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

8η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

9η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

10η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

11η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

12η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

13η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

14η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

15η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

16η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

17η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

18η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

19η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

20η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

21η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

22η αγωνιστική

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

23η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

24η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

25η αγωνιστική

ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

26η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

Αναλυτικά οι αγωνιστικές
 

1η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

2η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

3η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ

4η αγωνιστική

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ

5η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

6η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

7η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

8η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

9η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

10η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

11η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

12η αγωνιστική

ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

13η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

14η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

15η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

16η αγωνιστική

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

17η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

18η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

19η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

20η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

21η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

22η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

23η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

24η αγωνιστική

ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

25η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

26η αγωνιστική

ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

Αναλυτικά οι αγωνιστικές
 

1η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

2η αγωνιστική

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

3η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

4η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

5η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

6η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

7η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

8η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

9η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

10η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

11η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

12η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

13η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

14η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

15η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

16η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

17η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

18η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

19η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ

20η αγωνιστική

ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ

21η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

22η αγωνιστική

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

23η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

24η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

25η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

26η αγωνιστική

ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

2η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

3η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

4η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

5η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΚΥΔΡΑ 2000

6η αγωνιστική

ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

7η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ

8η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

9η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

10η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ

11η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

12η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

13η αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

14η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

15η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

16η αγωνιστική

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

17η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

18η αγωνιστική

ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΝΙΣΣΑ η ΠΕΤΡΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

2η αγωνιστική

ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

3η αγωνιστική

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

4η αγωνιστική

ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

5η αγωνιστική

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ

6η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ

7η αγωνιστική

ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

8η αγωνιστική

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

9η αγωνιστική

ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

10η αγωνιστική

ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

11η αγωνιστική

ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

12η αγωνιστική

ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

13η αγωνιστική

ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

14η αγωνιστική

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

15η αγωνιστική

ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ

16η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

17η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

18η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

More in Α 1ος όμιλος