Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζόν 2017/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζόν 2017/2018

1η Aγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας -Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας -Ηρακλής
Μακεδονικός -Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας -Καμπανιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Νάουσα
Κιλκισιακός Ρεπό

2η Aγωνιστική
Κιλκισιακός – Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας – Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός – Μακεδονικός
Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα
Καμπανιακός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΟ Καρδίας Ρεπό

3η Aγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας -Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας -ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα -Πιερικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων -Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας -Καμπανιακός
Μακεδονικός Ρεπό

4η Aγωνιστική
ΑΟ Καρδίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός – ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός- Μακεδονικός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Πιερικός -Καμπανιακός
Ηρακλής -Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα Ρεπό

5η Aγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός – ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός
Νάουσα – Κιλκισιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας -ΑΠΕ Λαγκαδά
Πιερικός -Ηρακλής
Καμπανιακός Ρεπό

6η Aγωνιστική
Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας -Νάουσα
Εδεσσαϊκός -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Κιλκισιακός -Καμπανιακός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας -Αλμωπός Αριδαίας
ΑΠΕ Λαγκαδά -Πιερικός
Ηρακλής Ρεπό

7η Aγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα – Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας- Εδεσσαϊκός
Ηρακλής – Κιλκισιακός
Πιερικός – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
ΑΠΕ Λαγκαδά Ρεπό

8η Aγωνιστική
Νάουσα -Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός -Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας -Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας -Ηρακλής
Εδεσσαϊκός -Πιερικός
Κιλκισιακός -ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας Ρεπό

9η Aγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Καμπανιακός – Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας
Ηρακλής – Μακεδονικός
Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας
ΑΠΕ Λαγκαδά -ΑΟ Καρδίας
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας – Κιλκισιακός
Εδεσσαϊκός Ρεπό

10η Aγωνιστική
Καμπανιακός – Άρης Παλαιοχωρίου
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων -Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα -Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας -Πιερικός
Μακεδονικός -ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας -ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός – Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας Ρεπό

11η Aγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου -Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής -Καμπανιακός
Πιερικός -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νάουσα
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας- Μακεδονικός
Κιλκισιακός -ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός – ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας Ρεπό

12η Aγωνιστική
Ηρακλής – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας -Πιερικός
Καμπανιακός -ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός
Μακεδονικός -Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας – ΑΟ Καρδίας
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ρεπό

13η Aγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου -Πιερικός
ΑΠΕ Λαγκαδά -Ηρακλής
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας -Καμπανιακός
Κιλκισιακός -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός – Νάουσα
ΑΟ Καρδίας- Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας Ρεπό

14η Aγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Παλαιοχωρίου
Ηρακλής – ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας- Κιλκισιακός
Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΟ Καρδίας
Νάουσα- ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Πιερικός Ρεπό

15η Aγωνιστική
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας -ΑΠΕ Λαγκαδά
Κιλκισιακός -Πιερικός
Εδεσσαϊκός -Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας -Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας -Καμπανιακός
Μακεδονικός -Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας – Νάουσα
Άρης Παλαιοχωρίου Ρεπό

More in Γ' ΕΘΝΙΚΗ