Τεράστια ποσά στοιχηματίστηκαν στο ΑΠΕ Λαγκαδά-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων (video) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τεράστια ποσά στοιχηματίστηκαν στο ΑΠΕ Λαγκαδά-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων (video)

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες του PellaSports.gr στο παιχνίδι ΑΠΕΛαγκαδά-Μέγα Αλέξανδρου Τρικάλων υπήρξε στοιχηματικός οργασμός με τον τζίρο να φτάνει τις 120.000 ευρώ στο ανταλλακτήριο(να σημειωθεί εδω πως στα υπόλοιπα ματς ο τζίρος δεν ήταν ούτε 1.000€ και σε πολλά ματς σουπερ λιγκ ο τζίρος δεν ξεπερνά τις 20.000€). Τεράστια ποσά παίχτηκαν στην betfair κατά του άσου στο ημίχρονο με το σκορ να είναι στο 3-0 υπέρ των γηπεδούχων καθότι και μεγάλο φαβορί πριν την έναρξη του παιχνιδιού με την απόδοση να φτάνει το 1.55 τιμή ίδια με αυτή που θα είχε στο 0-0 κανονικά.

Ενδεικτικά το ισόπαλο αποτέλεσμα με το σκορ στο 3-1 έδινε δύο μονάδες και στο 3-2 ενώ τελείωνε ο αγώνας ζητούσαν χιλιάδες ευρώ υπέρ της ισοπαλίας στο 1.3.

Για την ιστορία να πούμε ότι το ματς έληξε 3-3 με τους φιλοξενούμενους να γίνονται Mπαρτσελόνα στο δεύτερο ημίχρονο!!