Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Τα ζευγάρια, οι όμιλοι και οι αγωνιστικές του Κυπέλλου της ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε παρακάτω τα ζευγάρια του Κυπέλλου που προέκυψαν από την σημερινή κλήρωση:

Ένωση Τσάκων-Φίλιππος Γιαννιτσών

Μακεδονικός Έδεσσας – Μέγας Αλέξανδρος Όρμας

ΠΑΟΚ Αραβησσού-Ορφέας Ριζαρίου

Φίλιππος Σταυροδρομίου-ΠΑΟΚ Δαμιανού

Άρης Υδραίας-Ελπίδα Έδεσσας

Άρης Αθύρων-Όλυμπος Αψάλου

Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας-Αναγέννηση Δωροθέας

ΠΑΟ Κερασιάς-ΑΕΚ Καρυώτισσας

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο-Εθνικός Αριδαίας

Οι παρακάτω ομάδες από την Α’ Κατηγορία περνάνε απευθείας στην επόμενη φάση.

Ολυμπιακός Γαλατάδων

Μέγας Αλέξανδρος Νέας Πέλλας

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης

Άρης Λιπαρού

Αστέρας Νεοχωρίου

ΠΑΣ Σκύδρα

Δόξα Μεγαπλατάνου

 

Δείτε τους ομίλους και τις αγωνιστικές που προέκυψαν από την κλήρωση:

1ος Όμιλος

Αλμωπός Αριδαίας

Νίκη Καλής

Νικητής: Φίλιππος Σταυροδρομίου-ΠΑΟΚ Δαμιανού

Νικητής: ΠΑΟΚ Πατριαρχείο-Εθνικός Αριδαίας

1η αγωνιστική:

Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΟΚ Πατριαρχείο/Εθνικός Αριδαίας

Φίλιππος Σταυροδρομίου/ΠΑΟΚ Δαμιανού-Νίκη Καλής

2η αγωνιστική:

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο/Εθνικός Αριδαίας-Φίλιππος Σταυροδρομίου/ΠΑΟΚ Δαμιανού

Νίκη Καλής-Αλμωπός Αριδαίας

3η αγωνιστική:

Φίλιππος Σταυροδρομίου/ΠΑΟΚ Δαμιανού-Αλμωπός Αριδαίας

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο/Εθνικός Αριδαίας-Νίκη Καλής

 

 

2ος Όμιλος

Α.Σ. Γιαννιτσά

Άρης Αμπελειών

Ολυμπιακός Γαλατάδων

Νικητής: ΠΑΟΚ Αραβησσού-Ορφέας Ριζαρίου

1η αγωνιστική:

Α.Σ. Γιαννιτσά-ΠΑΟΚ Αραβησσού/Ορφέας Ριζαρίου

Ολυμπιακός Γαλατάδων-Άρης Αμπελειών

2η αγωνιστική:

ΠΑΟΚ Αραβησσού/Ορφέας Ριζαρίου-Ολυμπιακός Γαλατάδων

Άρης Αμπελειών-Α.Σ. Γιαννιτσά

3η αγωνιστική:

Ολυμπιακός Γαλατάδων-Α.Σ. Γιαννιτσά

ΠΑΟΚ Αραβησσού/Ορφέας Ριζαρίου-Άρης Αμπελειών

 

 

3ος Όμιλος

Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας-Αναγέννηση Δωροθέας

Δόξα Μεγαπλατάνου

1η αγωνιστική:

Εδεσσαϊκός-Δόξα Μεγαπλατάνου

Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας/Αναγέννηση Δωροθέας-Αναγέννηση Γιαννιτσών

2η αγωνιστική:

Δόξα Μεγαπλατάνου-Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας/Αναγέννηση Δωροθέας

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Εδεσσαϊκός

3η αγωνιστική:

Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας/Αναγέννηση Δωροθέας-Εδεσσαϊκός

Δόξα Μεγαπλατάνου-Αναγέννηση Γιαννιτσών

 

 

4ος Όμιλος

Δόξα Μελισσίου

Άρης Νησίου

Νικητής: ΠΑΟ Κερασιάς-ΑΕΚ Καρυώτισσας

Νικητής: Άρης Αθύρων-Όλυμπος Αψάλου

1η αγωνιστική:

Δόξα Μελισσίου-Άρης Αθύρων/Όλυμπος Αψάλου

ΠΑΟ Κερασιάς/ΑΕΚ Καρυώτισσας-Άρης Νησίου

2η αγωνιστική:

Άρης Αθύρων/Όλυμπος Αψάλου-ΠΑΟ Κερασιάς/ΑΕΚ Καρυώτισσας

Άρης Νησίου-Δόξα Μελισσίου

3η αγωνιστική:

ΠΑΟ Κερασιάς/ΑΕΚ Καρυώτισσας-Δόξα Μελισσίου

Άρης Αθύρων/Όλυμπος Αψάλου-Άρης Νησίου

 

 

5ος Όμιλος

Δόξα Μανδάλου

Νίκη Αξού

Αστέρας Νεοχωρίου

Νικητής: Ένωση Τσάκων-Φίλιππος Γιαννιτσών

1η αγωνιστική:

Δόξα Μανδάλου-Ένωση Τσάκων/Φίλιππος Γιαννιτσών

Αστέρας Νεοχωρίου-Νίκη Αξού

2η αγωνιστική:

Ένωση Τσάκων/Φίλιππος Γιαννιτσών-Αστέρας Νεοχωρίου

Νίκη Αξού-Δόξα Μανδάλου

3η αγωνιστική:

Αστέρας Νεοχωρίου-Δόξα Μανδάλου

Ένωση Τσάκων/Φίλιππος Γιαννιτσών-Νίκη Αξού

 

 

6ος Όμιλος

Εθνικός Γιαννιτσών

Ακρίτας Σωσάνδρας

Μέγας Αλέξανδρος Νέας Πέλλας

Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης

1η αγωνιστική:

Εθνικός Γιαννιτσών-Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης

Μέγας Αλέξανδρος Νέας Πέλλας-Ακρίτας Σωσάνδρας

2η αγωνιστική:

Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης-Μέγας Αλέξανδρος Νέας Πέλλας

Ακρίτας Σωσάνδρας-Εθνικός Γιαννιτσών

3η αγωνιστική:

Μέγας Αλέξανδρος Νέας Πέλλας-Εθνικός Γιαννιτσών

Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης-Ακρίτας Σωσάνδρας

 

 

7ος Όμιλος

Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας

Θύελλα Σαρακηνών

Νικητής: Άρης Υδραίας-Ελπίδα Έδεσσας

Νικητής: Μακεδονικός Έδεσσας – Μέγας Αλέξανδρος Όρμας

1η αγωνιστική:

Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας-Μακεδονικός Έδεσσας / Μέγας Αλέξανδρος Όρμας

Άρης Υδραίας/Ελπίδα Έδεσσας-Θύελλα Σαρακηνών

2η αγωνιστική:

Μακεδονικός Έδεσσας / Μέγας Αλέξανδρος Όρμας-Άρης Υδραίας/Ελπίδα Έδεσσας

Θύελλα Σαρακηνών-Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας

3η αγωνιστική:

Άρης Υδραίας/Ελπίδα Έδεσσας-Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας

Μακεδονικός Έδεσσας / Μέγας Αλέξανδρος Όρμας-Θύελλα Σαρακηνών

 

 

8ος Όμιλος

Α.Σ. Πρόμαχοι

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

Άρης Λιπαρού

ΠΑΣ Σκύδρα

1η αγωνιστική:

Α.Σ. Πρόμαχοι-ΠΑΣ Σκύδρα

Άρης Λιπαρού-Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

2η αγωνιστική:

ΠΑΣ Σκύδρα-Άρης Λιπαρού

Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου-Α.Σ. Πρόμαχοι

3η αγωνιστική:

Άρης Λιπαρού-Α.Σ. Πρόμαχοι

ΠΑΣ Σκύδρα-Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου

 

3 Σχόλια

3 Comments

  1. Ανώνυμος

    22 Αυγούστου 2018 at 20:38

    oi upoloipes omades tis A1?

  2. Μπαλλαντερ

    22 Αυγούστου 2018 at 21:11

    Κάνετε από αύριο την κλήρωση των 32. Τσάμπα θα παίξουν προκριματικά.

  3. αγιεγκμπενη

    22 Αυγούστου 2018 at 23:02

    διακοπες

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

www.eosbyemco.gr

Νέες Απαιτήσεις στον Τεχνικό Έλεγχο συμφωνα με το ΦΕΚ4856 29-12-2017.

ΣΕ  ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΠΟ 01-03-2018

«Καθορισμός τεχνικών προδιαγραφών του ειδικού εξοπλισμού με τον οποίο καθίσταται δυνατή η χρησιμοποίηση υγραερίου (LPG) για την κίνηση αυτοκινήτων οχημάτων και όροι και προϋποθέσεις ελέγχου και ασφαλούς κυκλοφορίας αυτών».

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο :23820 29600

 

Περισσότερα Άρθρα ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ