Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας, μετά την 1η αγωνιστική:

Αποτελέσματα 1ου ομίλου:

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας – Ακρίτας Σωσάνδρας 0-1

Εθνικός Αριδαίας – ΠΑΟ Κερασιάς 0-2

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Βαθμολογία 1ου ομίλου:

ΠΑΟ Κερασιάς 3

Ακρίτας Σωσάνδρας 3

Μ. Αλέξανδρος Άρνισας 0

Εθνικός Αριδαίας 0

Αλμωπός Αριδαίας * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.

Αποτελέσματα 2ου ομίλου:

Δόξα Μεγαπλατάνου – ΑΣ Πρόμαχοι 0-0

Άρης Λουτρακίου – Θύελλα Σαρακηνών 0-6

ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου – ΠΑΣ Σκύδρα 2000 4-0

Βαθμολογία 2ου ομίλου

Θύελλα Σαρακηνών 3

ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου 3

Δόξα Μεγαπλατάνου 1

ΑΣ Πρόμαχοι 1

ΠΑΣ Σκύδρα 0

Άρης Λουτρακίου 0

Αποτελέσματα 3ου ομίλου:

ΑΣ Σεβαστιανά 2018 – Αναγέννηση Δωροθέας 0-0

Άρης Προφ. Ηλία – Νίκη Καλής 0-3

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

Βαθμολογία 3ου ομίλου:

Νίκη Καλής 3

ΑΣ Σεβαστιανά 2018 1

Αναγέννηση Δωροθέας 1

Άρης Προφήτη Ηλία 0

Εδεσσαϊκός * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.

Αποτελέσματα 4ου ομίλου:

Όλυμπος Αψάλου – Ελπίδα Έδεσσας 4-1

Μακεδονικός Έδεσσας – Άρης Νησίου 1-5

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου – Μ. Αλέξανδρος Όρμας 2-1

Βαθμολογία 4ου ομίλου:

Άρης Νησίου 3

Όλυμπος Αψάλου 3

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 3

Μ. Αλέξανδρος Όρμας 0

Ελπίδα Έδεσσας 0

Μακεδονικός Έδεσσας 0

Αποτελέσματα 5ου ομίλου:

Απόλλων Καλυβίων – Ολυμπιακός Γαλατάδων 0-4

Άρης Παλαιφύτου – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-5

Άρης Αθύρων – ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο 3-2

Βαθμολογία 5ου ομίλου:

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 3

Ολυμπιακός Γαλατάδων 3

Άρης Αθύρων 3

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο 0

Απόλλων Καλυβίων 0

Άρης Παλαιφύτου 0

Αποτελέσματα 6ου ομίλου:

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Ορφέας Ριζαρίου 2-1

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου – Εθνικός Γιαννιτσών 0-5

Φίλιππος Σταυροδρομίου – Άρης Αμπελειών 1-0

Βαθμολογία 6ου ομίλου:

Εθνικός Γιαννιτσών 3

ΠΑΟΚ Δαμιανού 3

Φίλιππος Σταυροδρομίου 3

Ορφέας Ριζαρίου 0

Άρης Αμπελειών 0

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου 0

Αποτελέσματα 7ου ομίλου:

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Δόξα Μελισσίου 3-2

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Άρης Λιπαρού 2-1

Ρεπό: Δόξα Μανδάλου

Βαθμολογία 7ου ομίλου:

ΑΕΚ Καρυώτισσας 3

ΠΑΟΚ Αραβησσού 3

Δόξα Μελισσίου 0

Άρης Λιπαρού 0

Δόξα Μανδάλου * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.

Αποτελέσματα 8ου ομίλου:

Ηρακλής Αγ. Λουκά – Νίκη Αξού 0-8

Φίλιππος Γιαννιτσών – Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς 1-2

Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Πέλλας

Βαθμολογία 8ου ομίλου:

Νίκη Αξού 3

Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς 3

Φίλιππος Γιαννιτσών 0

Ηρακλής Αγ. Λουκά 0

Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.

More in ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ