Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας

Τετάρτη 2/10:

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας – Αλμωπός Αριδαίας 0-7

ΠΑΣ Σκύδρα 2000 – Θύελλα Σαρακηνών 2-4

Εδεσσαϊκός – Άρης Προφ. Ηλία 7-0

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – Άρης Νησίου 1-1

Όλυμπος Αψάλου – Μακεδονικός Έδεσσας 9-0

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου – Ελπίδα Έδεσσας 1-2

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-8

Απόλλων Καλυβίων – Άρης Παλαιφύτου 3-0

Άρης Αθύρων – Ολυμπιακός Γαλατάδων 1-3

Σάββατο 5/10:

ΠΑΟ Κερασιάς – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας 3-0

Άρης Λουτρακίου – ΠΑΣ Σκύδρα 2000 4-5

Νίκη Καλής – ΑΣ Σεβαστιανά 2018 5-1

Άρης Νησίου – Ελπίδα Έδεσσας 3-0

Άρης Αμπελειών – Εθνικός Γιαννιτσών 0-4

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Δόξα Μανδάλου 1-1

Δόξα Μελισσίου – Άρης Λιπαρού 9-0

Ηρακλής Αγ. Λουκά – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας 0-6

Νίκη Αξού – Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς 2-0

Κυριακή 6/10:

ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου – Δόξα Μεγαπλατάνου 3-2

Μακεδονικός Έδεσσας – Μ. Αλέξανδρος Όρμας 2-2

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου – Όλυμπος Αψάλου 3-3

Άρης Παλαιφύτου – ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο 1-0

Άρης Αθύρων – Απόλλων Καλυβίων 0-5

ΠΑΟΚ Δαμιανού – Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου 4-1

Φίλιππος Σταυροδρομίου – Ορφέας Ριζαρίου 7-0


Βαθμολογίες ομίλων:

1ος όμιλος:

Αλμωπός Αριδαίας * 9

Ακρίτας Σωσάνδρας 9

ΠΑΟ Κερασιάς * 6

Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας * 3

Εθνικός Αριδαίας * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


2ος όμιλος:

Θύελλα Σαρακηνών 12

ΑΣ Πρόμαχοι 10

Δόξα Μαυροβουνίου 9

Δόξα Μεγαπλατάνου 7

ΠΑΣ Σκύδρα 3

Άρης Λουτρακίου 0


3ος όμιλος:

Εδεσσαϊκός * 12

Νίκη Καλής * 9

Αναγέννηση Δωροθέας * 4

Άρης Προφήτη Ηλία * 3

ΑΣ Σεβαστιανά 2018 * 1

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


4ος όμιλος:

Άρης Νησίου 13

Όλυμπος Αψάλου 10

Ελπίδα Έδεσσας 9

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 7

Μ. Αλέξανδρος Όρμας 2

Μακεδονικός Έδεσσας 1


5ος όμιλος:

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 12

Ολυμπιακός Γαλατάδων 12

Απόλλων Καλυβίων 7

Άρης Παλαιφύτου 6

Άρης Αθύρων 3

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο 1


6ος όμιλος:

Εθνικός Γιαννιτσών 12

Φίλιππος Σταυροδρομίου 9

ΠΑΟΚ Δαμιανού 7

Άρης Αμπελειών 4

Ορφέας Ριζαρίου 3

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου 0


7ος όμιλος

Δόξα Μελισσίου 9

ΑΕΚ Καρυώτισσας * 7

Δόξα Μανδάλου * 4

ΠΑΟΚ Αραβησσού * 3

Άρης Λιπαρού 0 *

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


8ος όμιλος:

Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας * 9

Νίκη Αξού 9

Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς * 3

Φίλιππος Γιαννιτσών * 3

Ηρακλής Αγ. Λουκά * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

error: Content is protected !!