Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας

Τετάρτη 25/9:

Εθνικός Αριδαίας – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας 1-3

Αλμωπός Αριδαίας – Ακρίτας Σωσάνδρας 3-0

ΑΣ Πρόμαχοι – ΠΑΣ Σκύδρα 2000 8-2

Θύελλα Σαρακηνών – Δόξα Μεγαπλατάνου 7-0

Άρης Λουτρακίου – ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου 1-4

Άρης Προφήτη Ηλία – ΑΣ Σεβαστιανά 2018 2-0

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Δωροθέας 1-0

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Καλυβίων 2-0

Σάββατο 28/9:

Ακρίτας Σωσάνδρας – ΠΑΟ Κερασιάς 3-0

Ελπίδα Έδεσσας – Μ. Αλέξανδρος Όρμας 4-1

Ολυμπιακός Γαλατάδων – ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο 2-0

Ορφέας Ριζαρίου – Άρης Αμπελειών 2-6

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου – Φίλιππος Σταυροδρομίου 1-2

ΠΑΟΚ Αραβησσού – ΑΕΚ Καρυώτισσας 1-5

Δόξα Μανδάλου – Δόξα Μελισσίου 1-4

Κυριακή 29/9:

Δόξα Μεγαπλατάνου – Άρης Λουτρακίου 5-1

ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου – ΑΣ Πρόμαχοι 3-4

ΑΣ Σεβαστιανά 2018 – Εδεσσαϊκός 0-9

Αναγέννηση Δωροθέας – Νίκη Καλής 2-4

Άρης Νησίου – Όλυμπος Αψάλου 5-0

Μακεδονικός Έδεσσας – Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 1-4

Άρης Παλαιφύτου – Άρης Αθύρων 4-1

Εθνικός Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Δαμιανού 2-0

Φίλιππος Γιαννιτσών – Ηρακλής Αγ. Λουκά 4-1

Μ. Αλέξανδρος Πέλλας – Νίκη Αξού 3-2


Βαθμολογίες ομίλων:

1ος όμιλος:

Ακρίτας Σωσάνδρας 9

Αλμωπός Αριδαίας * 6

Μ. Αλέξανδρος Άρνισας * 3

ΠΑΟ Κερασιάς * 3

Εθνικός Αριδαίας * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


2ος όμιλος:

ΑΣ Πρόμαχοι 10

Θύελλα Σαρακηνών 9

Δόξα Μεγαπλατάνου 7

Δόξα Μαυροβουνίου 6

ΠΑΣ Σκύδρα 0

Άρης Λουτρακίου 0


3ος όμιλος:

Εδεσσαϊκός * 9

Νίκη Καλής * 6

Αναγέννηση Δωροθέας 4

Άρης Προφήτη Ηλία * 3

ΑΣ Σεβαστιανά 2018 * 1

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


4ος όμιλος:

Άρης Νησίου 9

Όλυμπος Αψάλου 6

Ελπίδα Έδεσσας 6

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 6

Μ. Αλέξανδρος Όρμας 0

Μακεδονικός Έδεσσας 0


5ος όμιλος:

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 9

Ολυμπιακός Γαλατάδων 9

Άρης Παλαιφύτου 3

Άρης Αθύρων 3

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο 1

Απόλλων Καλυβίων 1


6ος όμιλος:

Εθνικός Γιαννιτσών 9

Φίλιππος Σταυροδρομίου 6

ΠΑΟΚ Δαμιανού 4

Άρης Αμπελειών 4

Ορφέας Ριζαρίου 3

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου 0


7ος όμιλος

ΑΕΚ Καρυώτισσας * 6

Δόξα Μελισσίου 6

ΠΑΟΚ Αραβησσού 3

Δόξα Μανδάλου * 3

Άρης Λιπαρού 0 *

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


8ος όμιλος:

Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας * 6

Νίκη Αξού 6

Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς * 3

Φίλιππος Γιαννιτσών 3

Ηρακλής Αγ. Λουκά * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.

More in ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ