Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας μετά τα σημερινά (25/9) παιχνίδια – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας μετά τα σημερινά (25/9) παιχνίδια

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας, μετά τα σημερινά (25/9) παιχνίδια:

Αποτελέσματα:

Εθνικός Αριδαίας – Μ. Αλέξανδρος Άρνισσας 1-3

Αλμωπός Αριδαίας – Ακρίτας Σωσάνδρας 3-0

ΑΣ Πρόμαχοι – ΠΑΣ Σκύδρα 2000 8-2

Θύελλα Σαρακηνών – Δόξα Μεγαπλατάνου 7-0

Άρης Λουτρακίου – ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου 1-4

Άρης Προφήτη Ηλία – ΑΣ Σεβαστιανά 2018 2-0

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Δωροθέας 1-0

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Καλυβίων 2-0


1ος όμιλος:

Αλμωπός Αριδαίας * 6

Ακρίτας Σωσάνδρας 6

Μ. Αλέξανδρος Άρνισας * 3

ΠΑΟ Κερασιάς * 3

Εθνικός Αριδαίας 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


2ος όμιλος:

Θύελλα Σαρακηνών 9

ΑΣ Πρόμαχοι 7

Δόξα Μαυροβουνίου 6

Δόξα Μεγαπλατάνου 4

ΠΑΣ Σκύδρα 0

Άρης Λουτρακίου 0


3ος όμιλος:

Εδεσσαϊκός * 6

Αναγέννηση Δωροθέας 4

Νίκη Καλής *

Άρης Προφήτη Ηλία 3

ΑΣ Σεβαστιανά 2018 * 1

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


4ος όμιλος:

Άρης Νησίου 6

Όλυμπος Αψάλου 6

Ελπίδα Έδεσσας 3

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 3

Μ. Αλέξανδρος Όρμας 0

Μακεδονικός Έδεσσας 0


5ος όμιλος:

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 9

Ολυμπιακός Γαλατάδων 6

Άρης Αθύρων 3

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο 1

Απόλλων Καλυβίων 1

Άρης Παλαιφύτου 0


6ος όμιλος:

Εθνικός Γιαννιτσών 6

ΠΑΟΚ Δαμιανού 4

Ορφέας Ριζαρίου 3

Φίλιππος Σταυροδρομίου 3

Άρης Αμπελειών 1

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου 0


7ος όμιλος

ΑΕΚ Καρυώτισσας * 3

ΠΑΟΚ Αραβησσού 3

Δόξα Μελισσίου 3

Δόξα Μανδάλου * 3

Άρης Λιπαρού 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


8ος όμιλος:

Νίκη Αξού 6

Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας * 3

Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς 3

Φίλιππος Γιαννιτσών 0

Ηρακλής Αγ. Λουκά * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.

More in ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ