Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πέλλας

Τετάρτη 18/9:

ΠΑΟ Κερασιάς – Αλμωπός Αριδαίας 1-4

Θύελλα Σαρακηνών – ΦΕΣ Δόξα Μαυροβουνίου 6-2

Νίκη Καλής – Εδεσσαϊκός 1-4

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Άρης Αθύρων 9-0

Σάββατο 21/9:

Ακρίτας Σωσάνδρας – Εθνικός Αριδαίας 5-1

ΠΑΣ Σκύδρα 2000 – Δόξα Μεγαπλατάνου 1-3

Αναγέννηση Δωροθέας – Άρης Προφήτη Ηλία 2-1

Ελπίδα Έδεσσας – Μακεδονικός Έδεσσας 2-1

Μ. Αλέξανδρος Όρμας – Όλυμπος Αψάλου 0-1

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Άρης Παλαιφύτου 6-1

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο – Απόλλων Καλυβίων 1-1

Εθνικός Γιαννιτσών – Φίλιππος Σταυροδρομίου 3-0

Δόξα Μελισσίου – ΠΑΟΚ Αραβησσού 12-0

Νίκη Αξού – Φίλιππος Γιαννιτσών 3-0

Κυριακή 22/9:

ΑΣ Πρόμαχοι – Άρης Λουτρακίου 10-4

Άρης Νησίου – Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 4-1

Ορφέας Ριζαρίου – Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου 8-1

Άρης Αμπελειών – ΠΑΟΚ Δαμιανού 2-2

Άρης Λιπαρού – Δόξα Μανδάλου 0-2

Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς – Μ. Αλέξανδρος Πέλλας 0-5


Βαθμολογίες ομίλων:

1ος όμιλος:

Ακρίτας Σωσάνδρας 6

Αλμωπός Αριδαίας * 3

ΠΑΟ Κερασιάς 3

Μ. Αλέξανδρος Άρνισας * 0

Εθνικός Αριδαίας 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


2ος όμιλος:

Θύελλα Σαρακηνών 6

ΑΣ Πρόμαχοι 4

Δόξα Μεγαπλατάνου 4

Δόξα Μαυροβουνίου 3

ΠΑΣ Σκύδρα 0

Άρης Λουτρακίου 0


3ος όμιλος:

Αναγέννηση Δωροθέας 4

Εδεσσαϊκός  * 3

Νίκη Καλής 3

ΑΣ Σεβαστιανά 2018 * 1

Άρης Προφήτη Ηλία 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


4ος όμιλος:

Άρης Νησίου 6

Όλυμπος Αψάλου 6

Ελπίδα Έδεσσας 3

Μ. Θύελλα Λυκοστόμου 3

Μ. Αλέξανδρος Όρμας 0

Μακεδονικός Έδεσσας 0


5ος όμιλος:

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 6

Ολυμπιακός Γαλατάδων 6

Άρης Αθύρων 3

ΣΦ ΠΑΟΚ Πατριαρχείο 1

Απόλλων Καλυβίων 1

Άρης Παλαιφύτου 0


6ος όμιλος:

Εθνικός Γιαννιτσών 6

ΠΑΟΚ Δαμιανού 4

Ορφέας Ριζαρίου 3

Φίλιππος Σταυροδρομίου 3

Άρης Αμπελειών 1

Μ. Αλέξανδρος Αρσενίου 0


7ος όμιλος

ΑΕΚ Καρυώτισσας * 3

ΠΑΟΚ Αραβησσού 3

Δόξα Μελισσίου 3

Δόξα Μανδάλου * 3

Άρης Λιπαρού 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.


8ος όμιλος:

Νίκη Αξού 6

Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας * 3

Ατρόμητος Λεπτοκαρυάς 3

Φίλιππος Γιαννιτσών 0

Ηρακλής Αγ. Λουκά * 0

* Οι ομάδες που έχουν κάνει ρεπό.

More in ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ