Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

25 ΓΚΟΛ

Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

21 ΓΚΟΛ

Χατζηστεφάνου (Αξός)

13 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

11 ΓΚΟΛ

Δημητριάδης (Αξός)

Μπάσδος (Δροσερό)

10 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

9 ΓΚΟΛ

Τόπκας (Λιπαρό)

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

Πολατίδης (Αξός)

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

8 ΓΚΟΛ

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

Σιδώρης (Αμπελειές)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

7 ΓΚΟΛ

Χαρμάνας (Αξός)

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

Ριζόπουλος (Άθυρα)

6 ΓΚΟΛ

Τουχτίδης (Άγιαξ)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

5 ΓΚΟΛ

Μαραντίδης (Αμπελειές)

Χατζίδης (Παλαίφυτο)

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

Χαραλαμπίδης Ν (Γαλατάδες)

Μανδάλης (Λιπαρό)

Παλάνης (Λιπαρό)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Καρυπίδης (Αρσένι)

4  ΓΚΟΛ 

Μουρατίδης (Αξός)

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Ελευθεριάδης (Π.Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Γεωργιάδης (Άθυρα)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Ρήγας (Δαμιανό)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

3 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Βασιλειάδης (Αξός)

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Ελευθερίου Γ. Χ (Ποντιακή Νεολαία)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Δαμιανό)

Πελτέκης (Φίλιππος)

Αρσίν (Φίλιππος)

Ταρπάνης (Αρσένι)

2 ΓΚΟΛ

Κοσμίδης (Αξός)

Χατζηαλεξιάδης (Αξος)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Θεοδώρου (Σταυροδρόμι)

Μουρατίδης (Σταυροδρόμι)

Ξανθόπουλος (Ποντιακή Νεολαία)

Δεληγιαννίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Μαρκοδούνης (Π.Νεολαία)

Περπερίδης (Αμπελειές)

Κουλούδης (Αμπελειές)

Βουσβούρης (Αμπελειές)

Σνάλα (Παλαίφυτο)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Δημτσούδης (Δαμιανό)

Ζαφειρίου (Φίλιππος)

Μωυσίδης (Φίλιππος)

Καρυπίδης (Φίλιππος)

Εριόλ (Λιπαρό)

Μαγγανάρης (Λιπαρό)

Ψωμάς (Δροσερό)

Μουράτι (Δροσερό)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Τάντης (Γαλατάδες)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Κεσίδης (Άγιαξ)

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Χωραφάς (Αξός)

Μπάρμπας (Αξός)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι)

Παπαδόπουλος (Σταυροδρόμι)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Ζ κάτσε (Σταυροδρόμι)

Παπαχρήστου (Ποντιακή Νεολαία)

Σαλονικίδης (Αμπελειές)

Αβραμίδης (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Πασχαλίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπουζάνι (Παλαίφυτο)

Μυστακίδης Γ (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Γεωργιάδης (Καρυωτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Καλτσουνίδης (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Τσιάρας (Άθυρα)

Φώτης (Άθυρα)

Νέμτσας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Τομπαζίδης (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Μηνάς (Λιπαρό)

Στεφανίδης (Αρσένι)

Δεσποτόπουλος (Δροσερό)

Σταμανίκης (Δροσερό)

Πισμίσης (Δροσερό)

Πέντσης (Δροσερό)

Μαλιούφας (Δροσερό)

Μπάσδος Α. Μ (Δροσερό)

Δέλλιος (Δροσερό)

Χατζηϊωάννου (Άγιαξ)

Βαβουλίδης (Άγιαξ)

Χατζηαντωνίου (Άγιαξ)

More in Α 2ος όμιλος