Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

18 ΓΚΟΛ

Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

14 ΓΚΟΛ

Χατζηστεφάνου

13 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

 

11 ΓΚΟΛ

Δημητριάδης (Αξός)

10 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

9 ΓΚΟΛ

Τόπκας (Λιπαρό)

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

7 ΓΚΟΛ

Χαρμάνας (Αξός)

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

6 ΓΚΟΛ

Τουχτίδης (Άγιαξ)

Ριζόπουλος (Άθυρα)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

5 ΓΚΟΛ

Πολατίδης (Αξός)

Σιδώρης (Αμπελειές)

Μαραντίδης (Αμπελειές)

Χατζίδης (Παλαίφυτο)

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

Μανδάλης (Λιπαρό)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Μπάσδος Κ Μ (Δροσερό)

Καρυπίδης (Αρσένι)

4  ΓΚΟΛ

Μουρατίδης (Αξός)

Παλάμης (Λιπαρό)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Γεωργιάδης (Άθυρα)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

3 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Ελευθερίου Γ. Χ (Ποντιακή Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Ποντιακή Νεολαία)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Χαραλαμπίδης Ν. (Γαλατάδες)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Σωτηριάδης (Δαμιανό)

Πελτέκης (Φίλιππος)

Αρσίν (Φίλιππος)

Ταρπάνης (Αρσένι)

2 ΓΚΟΛ

Βασιλειάδης (Αξός)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Μουρατίδης (Σταυροδρόμι)

Ξανθόπουλος (Ποντιακή Νεολαία)

Δεληγιαννίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Περπερίδης (Αμπελειές)

Βουσβούρης (Αμπελειές)

Σνάλα (Παλαίφυτο)

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Ρήγας (Δαμιανό)

Ζαφειρίου (Φίλιππος)

Μωυσίδης (Φίλιππος)

Καρυπίδης (Φίλιππος)

Εριόλ (Λιπαρό)

Μαγγανάρης (Λιπαρό)

Ψωμάς (Δροσερό)

Μουράτι (Δροσερό)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)μΤάντης (Γαλατάδες)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Κεσίδης (Άγιαξ)

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Μπάρμπας (Αξός)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι)

Θεοδώρου (Σταυροδρόμι)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Παπαχρήστου (Ποντιακή Νεολαία)

Μαρκοδούνης (Π.Νεολαία)

Σαλονικίδης (Αμπελειές)

Αβραμίδης (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Κουλούδης (Αμπελειές)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπουζάνι (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Γεωργιάδης (Καρυωτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Καλτσουνίδης (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Τσιάρας (Άθυρα)

Φώτης (Άθυρα)

Νέμτσας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Τομπαζίδης (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Μηνάς (Λιπαρό)

Στεφανίδης (Αρσένι)

Δεσποτόπουλος (Δροσερό)

Σταμανίκης (Δροσερό)

Πισμίσης (Δροσερό)

Πέντσης (Δροσερό)

Μαλιούφας (Δροσερό)

Μπάσδος Α. Μ (Δροσερό)

Δέλλιος (Δροσερό)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Χατζηϊωάννου (Άγιαξ)

Βαβουλίδης (Άγιαξ)

Χατζηαντωνίου (Άγιαξ)

More in Α 2ος όμιλος