Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

17 ΓΚΟΛ
Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

12 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

 

11 ΓΚΟΛ

Δημητριάδης (Αξός)

10 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

Χατζηστεφάνου (Αξός)

9 ΓΚΟΛ

Τόπκας (Λιπαρό)

8 ΓΚΟΛ

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

7 ΓΚΟΛ

Χαρμάνας (Αξός)

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

6 ΓΚΟΛ

Τουχτίδης (Άγιαξ)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

5 ΓΚΟΛ

Πολατίδης (Αξός)

Μανδάλης (Λιπαρό)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

4  ΓΚΟΛ

Μουρατίδης (Αξός)

Μπάσδος Κ Μ (Δροσερό)

Σιδώρης (Αμπελειές)

Μαραντίδης (Αμπελειές

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Γεωργιάδης (Άθυρα)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

Χατζίδης (Παλαίφυτο)

Καρυπίδης (Αρσένι)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

3 ΓΚΟΛ

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Ελευθερίου Γ. Χ (Ποντιακή Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Ποντιακή Νεολαία)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Χαραλαμπίδης Ν. (Γαλατάδες)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Ριζόπουλος (Άθυρα)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Σωτηριάδης (Δαμιανό)

Παλάνης (Λιπαρό)

Πελτέκης (Φίλιππος)

Αρσίν (Φίλιππος)

Ταρπάνης (Αρσένι)

2 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Βασιλειάδης (Αξός)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Μουρατίδης (Σταυροδρόμι)

Ξανθόπουλος (Ποντιακή Νεολαία)

Δεληγιαννίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Βουσβούρης (Αμπελειές)

Σνάλα (Παλαίφυτο)

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Ρήγας (Δαμιανό)

Ζαφειρίου (Φίλιππος)

Καρυπίδης (Φίλιππος)

Εριόλ (Λιπαρό)

Μαγγανάρης (Λιπαρό)

Ψωμάς (Δροσερό)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)

Τάντης (Γαλατάδες)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Κεσίδης (Άγιαξ)

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι)

Θεοδώρου (Σταυροδρόμι)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Παπαχρήστου (Ποντιακή Νεολαία)

Μαρκοδούνης (Π.Νεολαία)

Σαλονικίδης (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Περπερίδης (Αμπελειές)

Κουλούδης (Αμπελειές)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπουζάνι (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Γεωργιάδης (Καρυωτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Καλτσουνίδης (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Νέμτσας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Τομπαζίδης (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Μηνάς (Λιπαρό)

Στεφανίδης (Αρσένι)

Δεσποτόπουλος (Δροσερό)

Μπάσδος Α. Μ (Δροσερό)

Δέλλιος (Δροσερό)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Χατζηϊωάννου (Άγιαξ)

Βαβουλίδης (Άγιαξ)

Χατζηαντωνίου (Άγιαξ)

More in Α 2ος όμιλος