Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 2ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

14 ΓΚΟΛ
Γάτσος (Ποντιακή Νεολαία)

10 ΓΚΟΛ

Χαραλαμπίδης Κ. (Γαλατάδες)

Χατζηστεφάνου (Αξός)

Δημητριάδης (Αξός)

Παπαδόπουλος (Αμπελειές)

9 ΓΚΟΛ

Τόπκας (Λιπαρό)

7 ΓΚΟΛ

Χαρμάνας (Αξός)

Ελέζι (Σταυροδρόμι)

Ρίτε (Αμπελειές)

6 ΓΚΟΛ

Χατζηβασιλειάδης (Σταυροδρόμι)

Τουχτίδης (Άγιαξ)

Χατζηχρήστος (Φίλιππος)

Τζεβελέκης (Φίλιππος)

Ματεντζόγλου (Παλαίφυτο)

5 ΓΚΟΛ

Πολατίδης (Αξός)

Μανδάλης (Λιπαρό)

Βαρδαρέντσης (Λιπαρό)

Μποζοίδης (Δαμιανό)

Γρηγοριάδης (Γαλατάδες)

4  ΓΚΟΛ

Μουρατίδης (Αξός)

Μπάσδος Κ Μ (Δροσερό)

Σιδώρης (Αμπελειές)

Γεωργιάδης (Άθυρα)

Λογοθετίδης (Άθυρα)

Χατζίδης (Παλαίφυτο)

3 ΓΚΟΛ

Ασλανίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Ελευθερίου Γ. Χ (Ποντιακή Νεολαία)

Ελευθεριάδης (Ποντιακή Νεολαία)

Μαραντίδης (Αμπελειές)

Σιδηρόπουλος (Αμπελειές)

Χαραλαμπίδης Ν. (Γαλατάδες)

Μάλαμας (Γαλατάδες)

Στεργίου Μ.(Καρυώτισσα)

Τσερίκου (Καρυώτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Ελευθεριάδης (Καρυώτισσα)

Ριζόπουλος (Άθυρα)

Μουχτάρης (Άθυρα)

Σωτηριάδης (Δαμιανό)

Παπαδόπουλος (Δαμιανό)

Παλάνης (Λιπαρό)

Πελτέκης (Φίλιππος)

Αρσίν (Φίλιππος)

Ταρπάνης (Αρσένι)

Καρυπίδης (Αρσένι)

Κουκούδας (Σταυροδρόμι)

2 ΓΚΟΛ

Τσαβδάρης (Αξός)

Βασιλειάδης (Αξός)

Στεφάνου (Σταυροδρόμι)

Μπάμπος (Σταυροδρόμι)

Μουρατίδης (Σταυροδρόμι)

Ξανθόπουλος (Ποντιακή Νεολαία)

Δεληγιαννίδης (Ποντιακή Νεολαία)

Σνάλα (Παλαίφυτο)

Αρτεμιάδης (Παλαίφυτο)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Ρήγας (Δαμιανό)

Ζαφειρίου (Φίλιππος)

Εριόλ (Λιπαρό)

Μαγγανάρης (Λιπαρό)

Ψωμάς (Δροσερό)

Ισλάκογλου (Γαλατάδες)

Γεωργιάδης (Γαλατάδες)

Ντούφο (Γαλατάδες)

Τάντης (Γαλατάδες)

Βαβουλίδης Π (Καρυώτισσα)

1 ΓΚΟΛ

Ζγκούνι (Αξός)

Σταυρίδης (Αξός)

Ξενίδης (Αξός)

Ευαγγελίδης (Σταυροδρόμι)

Θεοδώρου (Σταυροδρόμι)

Μαυρομάτης (Σταυροδρόμι)

Παπαχρήστου (Ποντιακή Νεολαία )

Βουζβούρης (Αμπελειές)

Μέκολι (Αμπελειές)

Περπερίδης (Αμπελειές)

Αρβανιτόπουλος (Αμπελειές)

Σιδέρης (Γαλατάδες)

Σταυρίδης (Γαλατάδες)

Αντωνίου (Γαλατάδες)

Ελέζι (Γαλατάδες)

Γησκιάς (Παλαίφυτο)

Πρέμτσης (Παλαίφυτο)

Μπουζάνι (Παλαίφυτο)

Τόσιος (Παλαίφυτο)

Κλέντι (Παλαίφυτο)

Γεωργιάδης (Καρυωτισσα)

Σωτηριάδης (Καρυώτισσα)

Συρόπουλος (Καρυώτισσα

Μερτζάνης (Καρυώτισσα)

Σγουρούδης (Καρυώτισσα)

Μαυρίδης (Καρυώτισσα)

Γρηγοριάδης (Δαμιανό)

Αλεξιάδης (Δαμιανό)

Καλτσουνίδης (Δαμιανό)

Αργυρίου (Δαμιανό)

Πεητζίκας (Άθυρα)

Νέμτσας (Άθυρα)

Μουρμούρας (Άθυρα)

Σιδηρόπουλος (Φίλιππος)

Καρυπίδης (Φίλιππος)

Γκογκίδης (Φίλιππος)

Πεχλιβάνης (Φίλιππος)

Γκιόντσης (Λιπαρό)

Μηνάς (Λιπαρό)

Στεφανίδης (Αρσένι)

Δεσποτόπουλος (Δροσερό)

Μπάσδος Α. Μ (Δροσερό)

Δέλλιος (Δροσερό)

Ντουραχίδης (Αρσένι)

Χατζηϊωάννου (Άγιαξ)

Βαβουλίδης (Άγιαξ)

Κεσίδης (Άγιαξ)

More in Α 2ος όμιλος