Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Σκόρερ Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

18 ΓΚΟΛ 

Καραολάνης (Ριζάρι)

Νάνος (Σαρακηνοί)

 

15 ΓΚΟΛ 

Τσόρμπας Β(Σαρακηνοί)

13 ΓΚΟΛ 

Αλεξανδρίδης (Νησί)

11 ΓΚΟΛ

Μάντζιος(Κερασιά)

Γκίνης (Νησί)

Τσάτσε (Ελπίδα)

10 ΓΚΟΛ

Θωμάς Ε (Σαρακηνοί)

9 ΓΚΟΛ

Χατζηγεωργίου (Ελπίδα)

Τσακώνης (5 Ριζάρι-4 Νησί)

Ορτζάνης (Εθνικός)

Σπρίτος (Όρμα)

Τσεγάνης (Νησί)

8 ΓΚΟΛ

Τζίγκας (Μεγαπλάτανος)

Μονογενίδης (Πολυκάρπη)

7 ΓΚΟΛ

Αθανασίου (Πολυκάρπη)

Νούσης (Όρμα)

Παπουλίδης (Νησί)

6 ΓΚΟΛ 

Ελευθεριάδης Θ (Μεγαπλατανος)

Παπαδόπουλος (Σαρακηνοί)

Μποζίνης (Σαρακηνοί)

5 ΓΚΟΛ

Ρώσσης (Σαρακηνοί)

Τσόρμπας Ε (Σαρακηνοί)

Μπαγκής (Σαρακηνοί)

Δεληκώστας (Ελπίδα)

Νάνος(Λυκόστομο)

Πασλαμούσκας(Άρνισσα)

Κωστίδης (Άρνισσα)

Παρτσανάκης (Μεγαπλάτανος)

Κλεισούρης (Εθνικός)

Μίσκος (Εθνικός)

Πασσαλής Αντ(Κερασιά)

4 ΓΚΟΛ

Απάζογλου (Ελπίδα)

Χαραλαμπους (Ελπίδα)

Τρίψης (Σαρακηνοί)

Αταλασίδης(Σαρακηνοί)

Παπαηλία (3 Ελπίδα-1Σαρακηνοί)

Μίσκος (Ριζάρι)

Κόγιος(Πολυκάρπη)

Τσολερίδης(Υδραία)

Αβραμίδης Α(Όρμα)

Σαμαράς (Όρμα)

Φανιάδης (Υδραία)μΑντωνίου (Μεγαπλάτανος)

3 ΓΚΟΛ

Θωμάς Γ (Σαρακηνοί)

Δαφνής (Νησί)

Φουδούλης(Ελπίδα)

Καράτζιος (Πολυκάρπη)

Παπαπέτρου Ι(Λυκόστομο)

Κοκτσίδης (Λυκόστομο)

Φουντουκίδης(Μεγαπλάτανος)

Ροδοβίτης(Αρνισσα)

Θεοδώρου (Άρνισσα)

Σαββαίδης (Άρνισσα)

Σαββαντόγλου(Ριζάρι)

Αλεξιάδης (Ριζάρι)

Γάτσος(Φούστανη)

Λεμονίδης (Φούστανη)

Τράιος (Κερασιά)

Μάρκου Χ (Γαρέφι)

2 ΓΚΟΛ

Παρίσης(Σαρακηνοί)

Αδάμ (Νησί)

Ταρπάνης (Νησί)

Τουρμάνης ( Ελπίδα)

Ροδοβίτης (Ελπίδα)

Παγιούλας (1Νησί-1 Ελπίδα)

Χρυσίδης(Εθνικός)

Γρηγορίου (Εθνικός)

Κατηκαρίδης (Ριζάρι)

Τσόρμπας Ν (Ριζάρι)

Πατσούκας (Κερασιά)

Ιωάννου(Όρμα)

Δημητρίου (Όρμα)

Ρακιάρης (Πολυκάρπη)

Δημητρίου Τ(Φούστανη)

Δημητρίου Α (Φούστανη)

Χαραμαλής (Φούστανη)

1 ΓΚΟΛ

Στογιάννου (Σαρακηνοί)

Σουσάρι(Ελπίδα)

Ανδρεάδης(Ελπίδα)

 Στανίσης(Ελπίδα)

Λόυσι (Ελπίδα)

Χατζηγεωργίου (Νησί)

Χατζηανδρέου(Νησί)

Μουτσάρας(Νησί)

Ιωσηφίδης (Νησί)

Τοσουνίδης(Πολυκάρπη)

Κιουλτζόπουλος (Πολυκάρπη)

Τουτουκτσής (Πολυκάρπη)

Στούπης(Πολυκάρπη)

Καρράς(Υδραία)

Αγαθοκλέους(Υδραία)

Τανούρης (Υδραία)

Καλαιτζίδης(Υδραία)

Καρυπίδης (Υδραία)

Παπαδόπουλος (Εθνικός)

Μάινος(Εθνικός)

Σωτηριάδης(Μεγαπλάτανος)

Καιλάρης Π(Μεγαπλάτανος)

Πλίσκας ( Μεγαπλάτανος)

Ρούζμπι(Μεγαπλάτανος)

Μίζογλου(Μεγαπλάτανος)

Πάρδας(Ριζάρι)

Σιδηρόπουλος(Ριζάρι)

Καθρέφτης(Ριζάρι)

Σαμπάν(Ριζάρι)

Άργκες (Ριζάρι)

Ταχίρι (Ριζάρι)

Γρηγοριάδης(Ριζάρι)

Μεταξάς(Άρνισσα)

Κάρτας(Άρνισσα)

Καραδοσίδης (Φούστανη)

Κλάιντι (Φούστανη)

Στόικος(Φούστανη)

Πασσαλής Αναστ(Κερασιά)

Δαλαμάνης (Κερασιά)

Γουλάκης(Κερασιά)

Μάρκου (Ορμα)

Παλτίδης(Λυκόστομο)

Δίος Δ.(Λυκόστομο)

Στόικος Ν.(Λυκόστομο)

Μπέλιος (Λυκόστομο)

Γραβάνης (Λυκόστομο)

Δίος Σ.(Λυκόστομο)

Νικολάου(Γαρέφι)

Παπακούτσης(Γαρέφι)

Εξηνταβελώνης (Γαρέφι)

Μπίνος Β(Γαρέφι)

Μάρκου Θ(Γαρέφι)

Παραδκευάς  (Γαρέφι)

More in Α 1ος όμιλος