Σκόρερ Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α 1ος όμιλος

Σκόρερ Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος

16 ΓΚΟΛ

Καραολάνης (Ριζάρι)
14 ΓΚΟΛ
Νάνος (Σαρακηνοί)

12 ΓΚΟΛ

Αλεξανδρίδης (Νησί)

Τσόρμπας Β (Σαρακηνοί)

11 ΓΚΟΛ

Μάντζιος(Κερασιά)

Γκίνης (Νησί)

10 ΓΚΟΛ

Θωμάς Ε (Σαρακηνοί)

8 ΓΚΟΛ

Τσάτσε (Ελπίδα)

Χατζηγεωργίου (Ελπίδα)

Σπρίτος(Όρμα)

Τσεγάνης (Νησί)

Τσακώνης (5 Ριζάρι-3 Νησί)

Τζίγκας (Μεγαπλάτανος)

Ορτζάνης (Εθνικός)

7 ΓΚΟΛ

Αθανασίου (Πολυκάρπη)

6 ΓΚΟΛ

Νούσης (Όρμα)

Ελευθεριάδης Θ (Μεγαπλατανος)

5 ΓΚΟΛ

Παπαδόπουλος (Σαρακηνοί)

Μποζίνης (Σαρακηνοί)

Νάνος(Λυκόστομο)

Μονογενίδης (Πολυκάρπη)

Πασλαμούσκας(Άρνισσα)

Κωστίδης (Άρνισσα)

Παπουλίδης (Νησί)

Παρτσανάκης (Μεγαπλάτανος)

Κλεισούρης (Εθνικός)

Μίσκος (Εθνικός)

4 ΓΚΟΛ

Απάζογλου (Ελπίδα)

Τσόρμπας Ε.( Σαρακηνοί)

Ρώσσης (Σαρακηνοί)

Αταλασίδης(Σαρακηνοί)

Παπαηλία (3 Ελπίδα-1Σαρακηνοί)

Κόγιος(Πολυκάρπη)

Τσολερίδης(Υδραία)

Πασαλής Αντ (Κερασιά)

Αβραμίδης Α(Όρμα)

Σαμαράς (Όρμα)

Φανιάδης (Υδραία)

Αντωνίου (Μεγαπλάτανος)

 

3 ΓΚΟΛ

Τρίψης (Σαρακηνοί)

Μπαγκής (Σαρακηνοί)

Θωμάς Γ (Σαρακηνοί)

Δαφνής (Νησί)

Φουδούλης(Ελπίδα)

Χαραλάμπους (Ελπίδα)

Παπαπέτρου Ι(Λυκόστομο)

Κοκτσίδης (Λυκόστομο)

Φουντουκίδης(Μεγαπλάτανος)

Ροδοβίτης(Αρνισσα)

Θεοδώρου (Άρνισσα)

Σαββαίδης (Άρνισσα)

Σαββαντόγλου(Ριζάρι)

Μίσκος (Ριζάρι)

Γάτσος(Φούστανη)

Τράιος (Κερασιά)

Μάρκου Χ (Γαρέφι)

2 ΓΚΟΛ

Παρίσης(Σαρακηνοί)

Αδάμ (Νησί)

Τουρμάνης ( Ελπίδα)

Δεληκώστας (Ελπίδα)

Χρυσίδης(Εθνικός)

Γρηγορίου (Εθνικός)

Κατηκαρίδης (Ριζάρι)

Αλεξιάδης (Ριζάρι)

Πατσούκας (Κερασιά)

Ιωάννου(Όρμα)

Δημητρίου Τ(Φούστανη)

Λεμονίδης (Φούστανη)

Χαραμαλής (Φούστανη)

1 ΓΚΟΛ

Σουσάρι(Ελπίδα)

Ροδοβίτης (Ελπίδα)

Ανδρεάδης(Ελπίδα)

Στανίσης(Ελπίδα)

Λόυσι (Ελπίδα)

Παγιούλας(Νησί)

Χατζηγεωργίου (Νησί)

Χατζηανδρέου(Νησί)

Μουτσάρας(Νησί)

Τοσουνίδης(Πολυκάρπη)

Καράτζιος(Πολυκάρπη)

Τουτουκτσής (Πολυκάρπη)

Ρακιάρης (Πολυκαρπη)

Στούπης(Πολυκάρπη)

Καρράς(Υδραία)

Αγαθοκλέους(Υδραία)

Τανούρης (Υδραία)

Καλαιτζίδης(Υδραία)

Καρυπίδης (Υδραία)

Παπαδόπουλος (Εθνικός)

Μάινος(Εθνικός)

Σωτηριάδης(Μεγαπλάτανος)

Καιλάρης Π(Μεγαπλάτανος)

Πλίσκας ( Μεγαπλάτανος)

Ρούζμπι(Μεγαπλάτανος)

Μίζογλου(Μεγαπλάτανος)

Πάρδας(Ριζάρι)

Σιδηρόπουλος(Ριζάρι)

Καθρέφτης(Ριζάρι)

Σαμπάν(Ριζάρι)

Γρηγοριάδης(Ριζάρι)

Μεταξάς(Άρνισσα)

Κάρτας(Άρνισσα)

Καραδοσίδης(Φούστανη)

Κλάιντι (Φούστανη)

Δημητρίου Α (Φούστανη)

Στόικος(Φούστανη)

Πασσαλής Αναστ(Κερασιά)

Δαλαμάνης (Κερασιά)

Γουλάκης(Κερασιά)

Δημητρίου(Όρμα)

Μάρκου (Ορμα)

Παλτίδης(Λυκόστομο)

Δίος Δ.(Λυκόστομο)

Στόικος Ν.(Λυκόστομο)

Δίος Σ.(Λυκόστομο)

Νικολάου(Γαρέφι)

Παπακούτσης(Γαρέφι)

Εξηνταβελώνης (Γαρέφι)

Μπίνος Β(Γαρέφι)

Μάρκου Θ(Γαρέφι)

More in Α 1ος όμιλος