Σεμινάριο Παρατηρητών Διαιτησίας, 3η Κατηγορία – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Σεμινάριο Παρατηρητών Διαιτησίας, 3η Κατηγορία

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

ΞενοδοχείοKapsis
Θεσσαλονίκη
3 Σεπτεμβρίου 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Τρίτη, 3/9.2019
09.00-11.00 Προσέλευση/Κατάθεση Δικαιολογητικών Τμήμα Διαιτησίας
11.00-11.15 Ανάλυση Προγράμματος ΚΕΔ/ΕΠΟ
11.30-12.30 Αλλαγές στους Κανόνες Παιχνιδιού 2019/20 ΚΕΔ/ΕΠΟ
12.45–13.30

Γραπτές εξετάσεις
ΚΕΔ/ΕΠΟ
13.45 – 14.15 Video Quiz ΚΕΔ/ΕΠΟ
14.45 – 15.45 Οδηγίες Σύνταξης Έκθεσης ΚΕΔ/ΕΠΟ
16.00 – 16.45 Παρακολούθηση Αγώνα
17.00 – 17.45 Ανάπτυξη Θέματος ΚΕΔ/ΕΠΟ
17.45 Λήξη Σεμιναρίου

Συμμετέχουν:
Παρατηρητές 3ης Κατηγορίας (Βορράς)
Κωνσταντίνου Δημήτριος Άρτας
Κρητικός Δημήτριος Θεσσαλίας
Καραλιόλιος Ανδρέας Γρεβενών Παγωνόπουλος Γεώργιος Θεσσαλίας
Ζαχαρόπουλος Ιορδάνης Δράμας
Μανάκας Νικόλαος Θράκης
Καζαντζίδης Ελευθέριος Δράμας
Μπέης Γεώργιος Καβάλας
Τσενεκίδης Γεώργιος Δράμας
Τερετίδης Φώτιος Καβάλας
Ανδρούτσος Χρήστος Έβρου
Χαραλαμπίδης Ναθαναήλ Καβάλας
Κυριαζίδης Γεώργιος Έβρου
Στάθης Ανδρέας Καρδίτσας
Σελεμίδης Χαράλαμπος Ημαθίας
Καζακίδης Νικόλαος Κιλκίς
Χριστοδούλου Αναστάσιος Ημαθίας
Αποστολίδης Απόστολος Κιλκίς
Αθανασίου Κων/νος Ηπείρου
Ναλμπάντης Τριαντάφυλλος Κιλκίς
Γεωργάκης Γεώργιος Ηπείρου
Πεντζερεντζής Χρήστος Κιλκίς
Γούκος Δημήτριος Ηπείρου
Διαμάντης Γεώργιος Κοζάνης
Θάνος Δημήτριος Ηπείρου
Ζήλος Αντώνιος Λάρισας
Κατσουλίδης Κων/νος Ηπείρου
Κεραμίδας Νικόλαος Λάρισας
Μπίτας Βασίλειος Ηπείρου
Κουρδής Κων/νος Λάρισας
Χατζηνικολάου Νικόλαος Ηπείρου
Τζιόλας Δημήτριος Λάρισας
Βακαλόπουλος Χρήστος Θεσπρωτίας
Τσακνάκης Πέτρος Λάρισας
Γεωργάκης Χαράλαμπος Θεσπρωτίας
Βλάχος Μιλτιάδης Μακεδονίας
Καλφόγλου Γεώργιος Θεσπρωτίας
Γκόγκου Στυλιανή Μακεδονίας
Διαμαντόπουλος Λουκάς Μακεδονίας
Μιχαηλίδης Γεώργιος Πέλλας
Βασιλειάδης Περικλής Πέλλας
Γεροβασίλης Δρόσος Πέλλας
Μαντάκης Στέφανος Μακεδονίας
Καράμπουλας Χρήστος Πιερίας
Μπαράς Γεώργιος Μακεδονίας
Φυρινίδης Ευστάθιος Πιερίας
Νικολαίδης Χαράλαμπος Μακεδονίας
Δράκος Ιωάννης Πρέβεζας/Λευκάδας
Παπαδόπουλος Δημήτριος Μακεδονίας
Σαράφογλου Γεώργιος Πρέβεζας/Λευκάδας
Προδαφίκας Απόστολος Μακεδονίας
Ιωαννίδης Χρήστος Σερρών
Σκαφίδας Γεώργιος Μακεδονίας
Καδέμογλου Αλέξανδρος Σερρών
Σταμούλης Βασίλειος Μακεδονίας
Κελίδης Ευάγγελος Σερρών
Τζιμενάκης Ιωάννης Μακεδονίας
Παλάζης Κυριάκος Σερρών
Χαλβατζής Βέργος Ξάνθης
Κόκκαλης Αλέξανδρος Τρικάλων
Τουτούκης Περικλής Τρικάλων
Κωνσταντόπουλος Ιωάννης Χαλκιδικής

More in ΓΕΝΙΚΑ