Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων 9-10/11

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.11.2019

K16 5η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

K14 5η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 10.30 ΑΛΜΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 10.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 12.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 10.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 12.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K6 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.30 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1 – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.11.2019

K16 5η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 12.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

K14 5η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

error: Content is protected !!