Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων 12-13/10

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 12.10.2019

K16 1η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K14 1η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 12.30 ΑΛΜΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 13.30 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 11.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 1 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 10.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K8 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 11.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1

K6 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 10.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2 – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.10.2019

K16 1η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 13.00 ΑΘΛΗΤ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΘΛΗΤ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΓΡΑ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K14 1η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 12.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K6 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

error: Content is protected !!