Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 22 ως 29/5/2019 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 22 ως 29/5/2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.05.2019

K14 22η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 18.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 19.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΞΟΥ 18.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

K12 22η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 17.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K10 22η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 18.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 18.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 19.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ 2ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 18.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 18.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΞΟΥ 17.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

K8 22η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 17.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 18.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΞΟΥ 17.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

K6 22η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 18.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 18.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.05.2019

K12 21η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 18.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.05.2019

Κ16 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΞΟΥ 16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ-ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Κ16 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΞΟΥ 18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.05.2019

Κ16 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΞΟΥ 16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ-ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Κ16 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΞΟΥ 18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.05.2019

K14 23η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 12.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΞΟΥ 11.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K12 23η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K10 23η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΞΟΥ 10.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K8 23η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 12.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΞΟΥ 10.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K6 23η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.05.2019

K14 24η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 18.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 18.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 24η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K10 24η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 18.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 18.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 18.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K8 24η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 18.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K6 24η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 18.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

More in ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ