Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων 18 ως 25/5/2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.05.2019

K14 21η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

K12 21η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ

K10 21η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

K8 21η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 12.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

K6 21η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.05.2019

K14 21η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 12.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K12 21η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K10 21η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K8 21η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 10.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

K6 21η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 11.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.05.2019

K14 22η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 18.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 19.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΞΟΥ 18.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

K12 22η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 17.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

K10 22η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 18.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 18.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 19.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ 2ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 18.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 18.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΞΟΥ 17.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

K8 22η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 17.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 18.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΞΟΥ 17.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

K6 22η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 18.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 18.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.05.2019

K12 21η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 18.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.05.2019

Κ16 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΞΟΥ 16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ-ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Κ16 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΞΟΥ 18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Κάντε κλικ για να σχολιάσετε

Απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Spot Team

Περισσότερα Άρθρα ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

error: Content is protected !!