Πρόγραμμα παιδικών αγώνων Σαββατοκύριακου 20&21/1/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων Σαββατοκύριακου 20&21/1/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.01.2018

ΠΑΙΔΩΝ 7η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 7η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.01.2018

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.00 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ