Πρόγραμμα παιδικών αγώνων ΕΠΣ Πέλλας Σαββατοκύριακου 3&4/3/2018 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων ΕΠΣ Πέλλας Σαββατοκύριακου 3&4/3/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ 11η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 13.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 14.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ – ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 1 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 11.00 ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 10η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ 11η αγωνιστική
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ 10η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 05.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ 11η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 07.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

More in ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ