Πρόγραμμα παιδικών αγώνων από 29/5 ως 5/6/2019 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα παιδικών αγώνων από 29/5 ως 5/6/2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.05.2019

K14 24η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 18.00 ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 18.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 24η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K10 24η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 18.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 18.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 18.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K8 24η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 18.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K6 24η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 18.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.06.2019

K14 25η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 18.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K12 25η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K10 25η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΛΛΑΣ 12.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
ΑΞΟΥ 10.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K8 25η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΞΟΥ 11.00 Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K6 25η αγωνιστική
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 05.06.2019

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(26η αγωνιστική)
ΠΕΛΛΑΣ 19.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 19.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

K12 26η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K10 26η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 18.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 18.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 18.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K8 26η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 18.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 17.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

K6 26η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 18.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 18.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

More in ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ