Πρόγραμμα και ορισμοί αγώνων Χάντμπολ (26-31/1/2018) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

ΓΕΝΙΚΑ

Πρόγραμμα και ορισμοί αγώνων Χάντμπολ (26-31/1/2018)

Handball Premier (13η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (9η-10η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (11η, 13η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (5η, 6η, 7η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (5η, 7η αγωνιστική)

Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2018

Handball Premier (13η αγωνιστική)
Μελίνα Μερκούρη 17:15 (ΕΡΤ2), Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Πατιός- Τσιάνας, Μίγκας- Κορρές)

Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018

Handball Premier (13η αγωνιστική)
Κραχτίδης 16:00, Χιλιώτης Δράμα 1986- ΑΕΚ (Ουζούνης- Παρασκευούδης, Θεοδοσάκης)
ΧΑΝΘ 16:00, ΧΑΝΘ- Πανελλήνιος (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Παρτεμιάν)
Δαϊς 18:00, ΑΣΕ Δούκα- Φίλιππος Βέροιας (Τσάκωνας- Τόλιος, Κυριακούλιας)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Φοίβος Συκεών (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Ζέρβας)
Νέα Κίος 19:00, Διομήδης Άργους- ΓΑΣ Καματερού (Φωτακίδης- Κινατζίδης, Νικολίτσας)

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ RED- LED –Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Πατιός- Πήτας, Αγγελίδης)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Άρης Θεσσαλονίκης (Μαυρίδης- Αναστασίου, Λιακόπουλος)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
Συκεών 16:00, Μακεδονικός- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Αρχέλαος Κατερίνης (Τέμης- Γιάννου)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Χαρίτσος- Θεοδοσίου)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Ζαφειράκης Νάουσας (Βήτας- Σκλαβενίτης)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- ΕΣΝ Βριλησσίων (Κουτσός- Φωκίτης)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΑΟ Νηρεύς (Καραπάνος- Ανταλής)
ΔΓ Καλλιθέας 18:15, Έσπερος Καλλιθέας- Ακαδημία Πάτρας (Παπαματθαίου- Χρηστίδη)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Ψύλλος- Γιαβρούτας)

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)
ΕΑΚ Χανίων 21:00 Ωρίωνας Χανίων- ΓΣ Χανίων

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟΑ Καστοριάς (Μπουγιάκας- Κυριάκου)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- ΑΕ Λήμνου (Παπαδόπουλος- Χατσίκας)
ΔΑΚ Σταυρόπουλης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Πόντιοι Κιλκίς (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)
Μετς 17:00, Πήγασος Κυψέλης- Ιωνικός Λαμίας (Ψύλλος- Γιαβρούτας)
Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- Αναγέννηση Βύρωνα (Ζήσης- Λεφάκης)

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- Άρης Νίκαιας
ΔΑΚ Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Απόλλων Σταυρούπολης (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 20:00, ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων- Αρίων Πτολεμαΐδας (Μπουγιάκας- Κυριάκου)

Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2018

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Φίλιππος Βέροιας (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
Νέα Ιωνία 17:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Αγριά Βόλου Κένταυρος (Τσάκωνας- Ψύλλος)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 12:00, ΓΣ Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά
ΔΑΚ Άρτας 18:00, ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη»- ΑΟ Κοζάνης (Τέμης- Γιάννου)

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αγρινίου 12:30, Προοδευτική- ΑΟ Πολιτείας (Τέμης- Γιάννου)
ΟΑΚΑ 19:00, Πανιώνιος- ΓΣ Παπασιδέρης (Ζήσης- Δαμάσκος)
ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Τελαμώνας Σαλαμίνας (Καραπάνος- Ελευθερίου)

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 15:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- ΑΟ Προσοτσάνης (Ουζούνης- Αποστολίδης)
Νευροκοπίου 16:00, Ακρίτες Νευροκοπίου- ΟΛΑ Δράμας (Σαπανίδης- Σαββίδης)
Κομοτηνής 17:00, Δημοκρίτειο- ΓΣ Δράμα 1986 (Ουζούνης- Αποστολίδης)

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:00, Βέροια 2017- Ορφέας Κατερίνης (Μπουγιάκας- Νικολαϊδης)
Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Βήτας- Σκλαβενίτης)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΑΣ Ηλιούπολης (Λεφάκης- Μπράμου)

Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2018

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:15, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Κιλκίς (Πατιός- Τσιάνας)

Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2018
Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ RED- LED – ΓΑΣ Καματερού (Νάσκος- Χαρίτσος, Μεϊμαρίδης)

More in ΓΕΝΙΚΑ