Πρόγραμμα Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Πέλλας – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
Connect with us

Α' ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Πρόγραμμα Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Πέλλας

“Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ”

1η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ

2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

3η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

6η αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

7η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

8η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

9η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ  -Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

10η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ

11η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ

2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

4η αγωνιστική
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

8η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

10η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ – ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

11η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

More in Α' ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ